| GulubuntzBudulush a întrebat:

La ce preferati sa va uitati dintre aceste canale,
La Minimax, la Canalul Manecii, La Cartoon Network, la Canalul Dunaree Marea NEagra, la Disney Junior?

9 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

La Cartoon Network ma mai uit la Gumball, TeenTitansGo si WeBareBears.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Plato):

Si la Canalul Dunare Marea Neagra sau Minimax sau Canalul Manecii? Disney Jr. a

| Plato a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Probabil e relaxant sa te uiti cum curge apa, dar nu merci.

| Violleta2022 a răspuns:

Buna gluma, dar expirata.

| Catrice a răspuns:

Eu ma uit la Canalul Suez, au niște programe foarte interesante. Ți-l recomand happy

| GulubuntzBudulush explică (pentru Catrice):

Da stiu :->

| GulubuntzBudulush explică (pentru Catrice):

Trec vapoarele pe el este Canalul Suez.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Catrice):

Mult mai tare decat Sintezazilei.

| Sofer a răspuns:

Eu nu ma mai uit la niciunul. Dar ma uitam înainte pe jetix care s-a transformat în Disney dar și Cartoon Network.