| JustEdy a întrebat:

Care Post de Desene Animate Este Cel Mai Bun? Fox Kids, Jetix, disney Chanel, Cartoon Network sau Minimax? ziceti-mi si mie Un Desen Animat de la Canalul Fox Kids plz Dau funda La cele doua intrebari.

11 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Dintre astea cred ca Minimax dar depinde ce varsta are copilul care se uita.
Preferatul meu este Animaxhappy

| Florinaa14 a răspuns:

Disney Channal si cartoon network.si desen de pe fox kids este:copii de la 402, ce-i cu Andy, denis pericol public. Fundita

| Simooxd a răspuns:

Disney channel happy

| valinoname a răspuns:

Dupa parerea mea disney chanel este cel mai bun.Si un desen dupa fox kids iti recomand "Cei cu Andi?"http://www.youtube.com/watch?v=n5BayxrHh7o

| OrochiFan a răspuns:

P a i disney si de fox kids e copii de la 402

| BestAnswer a răspuns:

Cred ca daca ai acces la internet nu se merita sa te mai uiti la desene animate la TV :P
Poti sa urmaresti ce desen vrei tu pe internet, fara sa astepti dupa programul lor, si fara sa vezi aceleasi episoade in fiecare zi.

Incearca www.deseneanimate.tv si vezi cum ti se pare :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai disney channel si de la fox kids ala viata cu louie e foarte tare. funda?

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Cartoon network e cel mai bun dar acum am observat ca se difuzeaza prostii era mai fain prin 2004-2006
La a doua intrebare Ce-i cu Andy

| har a răspuns:

Niciuna dintre ele,nickelodeon este cel mai bun canal de desene si pentru copii mici, mari de toate varstele, toate desenele de acolo sunt interesante, frumoase, canalul e HD si sa nu mai spun ca sunt si originale

| SoRandom21 a răspuns:

Cartoon Network: Minimax e pentru copiii mai mici, iar Animax incepe prea tarziu. Ca despre celelalte 3 dinaintea CN, imi pare rau dar directorul trebuie sa fie un mare zerzec din moment ce PE ACELASI CANAL au survenit 3 SCHIMBARI!

| cristian_4701 a răspuns:

Asi zice ca jetix. De la Fox Kids ti-asi recomanda cei cu Andy sau Familia addams. [tutenstein sau yng yang eu] daca vrei sa vezi intra pe desenelecopilariei. funda?