| NumeAnonim a întrebat:

Ma uimesc ce intrebari stupide pot sa vad pe acest site...

18 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sunt aidoma nick-ului pe care ti l-ai ales!--- pe orice platforma sociala intrebarea, nickname-ul si imaginea de la avatar sunt ca o mica descriere a profilul intelectual real al utilizatorului!
Asa ca, alegandu-ti un asemenea nick, ai intrat vrand/nevrand in aceiasi categorie : a stupizilor!

| Aromă a răspuns:

Şi ca să dăm un exemplu: http://www.TPU.ro/......cest-site/ E?;;)
Ah ce te-aş mai raporta, dar nu am acest drept, încă!

| DomGoe a răspuns (pentru Aromă):

Ai maare dreptate

| Aromă a răspuns (pentru DomGoe):

Ştiu şi de aceea îmi susţin părerea. Mulţumesc!

| NOname a răspuns (pentru Aromă):

Lasă că îl am eu... Se rezolvă.

| Aromă a răspuns (pentru NOname):

Ce bine...mulţumesc mult pentru acest favor.

greece12
| greece12 a răspuns:

Obisnuieste-te.
Asta e,totusi un site,citesti,te crucesti, citesti iar.
In viata reala e mai rau, nici sa te crucesti n-ai timp!

| darrio2007 a răspuns:

Are dreptate alesiia5158.Mai bine iti vedeai de treaba.Tu nici macar nu ai pus o intrebare. Ceilalti tot s-au chinuit sa puna intrebari.Stupide sau nu.

| Eღilia62 a răspuns:

Si eu raman uimita cand vad ce nume pot avea unii useri, asa ca tine.

| EmaS a răspuns:

Si eu raman uimita cand vad ce nume au unii la username!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Nu te pune nimeni sa le citesti sau sa le raspunzi,cred ca esti de acord cu minehappysmug pentru ca la randul lor poate nici lor nu le convine ce intrebari pui tu,deci nu judeca pe toata lumea, mai bine uita te la tine si nu vb de altii, fiecare cu ciorba lui

| Rockart a răspuns:

Da,intrebari stupide... la fel ca a ta. Asta daca se poate numi "intrebare", daca numele tau ti se pare foarte intelient, iar categoria potrivita.

| litlledolleioanna a răspuns:

Pai ce cauti la categoria asta cine te pune sa intri? si mai ales sa comentezi? in caz de nu ai vazut unii chiar vor sa faca un bine ar trebui sa iei si tu exemplewinking

| cobritsA a răspuns:

Salut
Sti? Intr-adevar,sunt persoane care pun intrebari stupide.
Asta e,vrei nu vrei tot trebuie sa le agreezi.
Gandeste-te,nu toti copii au o minte mai inteligenta ca sa zic asa
Scuze daca te simti jignit dar te afli in topul stupizilor cu numele tau.
Ai aterizat aici,din pacate.
Copii,ma ingrijorati!
Nu stiu ce va apuca! Sunt curios ce faceti voi in viata de zi cu zi.
Ori vreti doar sa va bagati in seama cu persoane,care vrand/nevrand trebuie sa va suporte pe voi.
Masurati-va si voi cuvintele,intrebari-le inainte sa postati tot felul de stupizenii, care din pacate de cam dezgusta.
Or fi intrebari stupide, dar gandeste-te.
Crezi ca o persoana de peste 20 de ani ar pune o intrebare gen:
M-am masturbat cu un pix si cu,culegerea de matematica in timpul orei, sau am facut-o. in grajd, cu un caluthappy
Se vede ca TPU este ''invadat'' de copii care nu au mai mult de 12 ani, sau poate au, dar nu le functioneaza creierul

| LAYILA a răspuns:

Degeaba nu!

| aniii98 a răspuns:

De acord cu alessia5158.

| NumeAnonim explică:

Bla bla chatterbox nicku era la caterinca dar ma rog tot numai intrebari stupide sunt aici

| HubbaBubba_7998 a răspuns:

laughingDa asa e...Seamana cu numele taulaughing)