| Lillee a întrebat:

Poate cineva sa ajute?
Doneaza!
Incercam sa dotam biblioteca Faculatatii de Psihologie a Universitatii Ecologice din Bucuresti.
Vorbește. Comunică. Spune mai departe de proiectul nostru. Dacă tu nu poți ajuta, e posibil ca prietenii tai să poată, convinge-i să doneze cărți, reviste, ziare, materiale audiovizuale, precum și alte instrumente mass-media și îți vom fi pe veci recunoscători.
O singură problemă – nu îți putem păstra anonimatul. Ne plac cărţile care aduc cu ele povesti, aşa că pregăteşte un mesaj pentru posteritate și semnează-te pe cartea donată.
De asemenea este nevoie de videoproiectoare pentru sustinerea cursurilor, si tot ceea ce va trece prin cap si poate fi necesar pentru a ajuta procesul de invatare.

În numele tuturor celor ce cred în puterea creativităţii, îţi MULŢUMIM!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Lunar cate 5 ron de la fiecare student, nu cred ca-i mult