| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o idee pentru a face un proiect la fizica, urgent!~

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Urgent spune macar despre ce capitol din fizica trebuie sa fie legat proiectul tau.

| andreicaia99 a răspuns:

Nestiind ce lectii ai facut iti voi da o idee generala. pe baza ultimelor lectii facute ai putea face un power point cu cele mai importante idei imagini si cu cele gasite de tine pe internet etc. sper ca te-am ajutat

| Perfectshoter a răspuns:

Nu este obligatoriu un proiect am nevoie de o surpriza pentru a primi un zece

| mouse29pad a răspuns:

Despre spulberarea atomului prin fenomene fizice si urmarea acestui fenomen.ai mai putea spune ce se obtine din atom sti tu electrozi si altele