| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy
Pe 7-8 iunie, adica sambata si duminica ce au trecut am fost la Blaj ("blaj a live"), au fost multi voluntari din brigada de voluntari, din orasele apropiate de Blaj precum Sibiu, Alba etc.
Eu caut un baiat pe nume Patric/Patrik, voluntar.
Nu stiu mai nimic despre el, nici macar orasul de unde este, dar pot sa-i fac o scurta descriere: slabut, aprox 170 cm, tuns scurt (castron), comunicativ si foarte zambaret.
Mai stiu ca a stat o noapte de paza la intrarea in camping.
Cei care aveti cel mai mic detaliu despre Patric/Patrik va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Cauta pe Facebook...