| CristinaMaria1D a întrebat:

happy Am si eu o intrebare, sunt din Drobeta Turnu Severin. Nu stiti de unde as putea si cum as putea sa ma introduc intr- o programa de voluntariat? :*

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cred ca o sa-ti treaca repede daca ai ceva de facut; dar incearca la Valea Plopului

| MagicalCriminal a răspuns:

Si eu sunt din Dr. Tr. Severin!
Nu stiu nicio programa de voluntariat, dar ai putea porni facand lucruri mici, ca de exemplu: sa te duci la un azil sa ajuti oamenii de acolo, sa mergi la adapost sa ingrijesti cateva animale, sa dai niste haine mai mici sau care nu iti mai plac altor copii, sunt multi copii care nu au cu ce sa se-mbrace.
Sper ca te-am ajutat si ca o sa gasesti o programa de voluntariat!winking
P.S. Sunt la Pedagogic St Odobleja in clasa a 6-a. big grin