| MihaiTheBest481 a întrebat:

din cate am citit eu, pentru a aplica la SMURD Cluj ca voluntar, pe masinile de prim ajutor, trebuie sa merg la sediul ISU Cluj de pe Bulevardul 21 Decembrie 1989, dupa cum scrie aici https://smurd-cluj.ro/recrutare-paramedici-voluntari-201 9-smurd-cluj/. Intrebarea mea e, trebuie sa merg cu ceva acte la mine? Pe site nu scrie. Eu peste 1 an fac 16 ani si m-ar interesa sa aplic, si da, se poate si de la 16 ani, dupa cum scrie pe site-ul IGSU. Intrebarile mele sunt:
- Trebuie sa am ceva acte la mine?
- Trebuie sa vina parintii cu mine?
- Trebuie sa am cine stie ce conditie fizica?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Trebuie sa fii vigin
trebuie sa ai centura de castitate
trebuie sa iti scoti capul adanc bagat pana sus unde soarele nu patrunde, si pe LINK-UL POSTAT DE TINE sa apesi in dreapta de rahat sus, pe "contact" sa dai un rahat de telefon si sa intrebi TOT ce te arde pe chelie, si sa obtii informatii SIGURE si de la BOTUL CALULUI, nu de la NEcunoscatori de pe internet

eu personal nu te-as angaja ca voluntar in ruptul capului, daca nu te duce mintea sa dai un telefon, esti prea pe dinafara, ORICE AR FI, pentru ca oameni pot muri din cauza asta!

| MihaiTheBest481 explică (pentru Bizon95):

In loc sa dai raspunsul asta fara rost, mai bine ai fi tacut, copil frustrat.