| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi o lista cu animalele pe cale de disparitie din toata lumea?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Exista o carte f bine Frumusetile Lumii dar nu stiu daca o poti gasi in librarii Ia se distribuie prin curierat de fapt edituta REling care are ca activitate un concurs si trebuie sa cunperi de la ei qanumite carti. MIe greu sa ti dau adresa o sa incerc sa caut. pentru ca eu am primit aceasta oferta dar este cam scumpa pentru bugetul meu adica 80 ron costa cartea si nu mi am permis sa o cumpar. Daca vreun COleg de site citeste intrebarea ta pote te as Eu incerc sa af; lu adresa si tio comunic. am vazut cartea la o colega care a luat-o si e super ok pentru toata lumea sunt lucruri ff interesante in ea. are vreo 600 de file dar e super. Mai incearca. intra pe situri poate dai de ea Succes EU cu atit am putut sa te as

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca pe site-ul unesco sau pe national geographic.