| TheQuestion a întrebat:

Voi ati vazut ca a fost apocalipsa?
Eu sunt mort in momentul asta!

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Cam ai dreptate,in momentul in care m-am trezit,ziua era din ce in ce mai buna,mai ales ca mama nu era nervoasa,tot timpul cand e weekend e nervoasa,dar gichi ce? Eu am ajuns in Rai,ahhh ce frumos,acum urmeaza sa ma duc la coaforul din rai, adica daca tot sunt inger, trebuie sa am un alt look

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum vad ca lumea e mai buna decat inainte ma aflu in rai da da.

| IlegalSmile a răspuns:

Ce zici? a fost apocalipsa? N'are cum rolling on the floor) poate ai visat laughing)

| andreeaaa1 a răspuns:

DA:o.Transmit direct din grotele de sub Pamant.Sunt blocata intr-o gauricalaughingsi nu mai pot sa ies.Bine ca mi-am luat calculatorul cu mine. Apocalipsaraised eyebrowsNimeni nu va sti cu exactitate cand va fi sfarsitul lumii.

| ...::paffy::... a răspuns:

Dumnezeu sa te odihneasca in pace \dancing

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

NU am vazut-o pentru ca traiesc, deci...

| Anonymus3000 a răspuns:

Da si eu sunt mort a fost misto apocalipsa acum plec ne vedem in rai

| Raul_7987 a răspuns:

Problema este ca eu nu am vazut-o dar partea buna este ca vad ca sunt viu