| Anne07 a întrebat:

Heii...cat costa un aparat dentar doar pentru partea de sus,am doar un singur dinte stramb, care ma enerveaza foarte tare...astept raspuns :*

Răspuns Câştigător
| LenaSmile a răspuns:

Bunăă! Mpăi, prețul depinde și de modelul aparatului. Poți să îți iei aparat dentar fix sau mobil. Te anunț că aparatul dentar fix este mai ieftin, dar nu prea recomandat. Aparatul dentar mobil este într-adevăr scump, dar îți face o dantură destul de frumoasă big grin. P.S.: Nu avem de unde să știm prețul cu exactitate, asta mai depinde și de unde îl cumperi... Sper că te-am ajutatwinking!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru o parte e în jur de 800-1100 ron big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e doar un dinte eu zic ca nu merita sa-ti pui. Pentru detalii suplimentare ar fi bine sa consulti un ortodont.