| Shto a întrebat:

Azi am cautat pe Wikipedia sa vad cate episoade are pana in prezent "Tanar si Nelinistit" si am vazut ca sunt 9, 991. Cat de des apar episoadele? Cand se va ajunge la episodul 10, 000?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Episoadele ies in fiecare zi lucratoare, mai exact de Luni pana Vineri. http://www.theyoungandtherestless.com/episode-info/daily/

| Shto explică (pentru eucumine010):

In acest moment ma aflu in dificultate, nu stiu caruia sa ii dau funda. Cam pe la ce ora, eucumine010?

| eucumine010 a răspuns (pentru Shto):

CBS Mon, Sep 17
12:30 PM CST
SOAP Mon, Sep 17
7:00 PM CST

3 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Se va ajunge la episodul 10.000 peste exact 9 episoade.big grin