| Ana207 a întrebat:

imi puteti spune filmul vostru preferat? Care v-a placut cel mai mult?

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer.....Black Swan.

NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e...The Elephant Man (1980).

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Pana acum cel mai mult mi-a placut The Others (2001) love struck

| faramatania a răspuns:

Temptation: Confessions Of A Marriage Counselor (2013),mai mi-au plăcut:Kill Your Darlings (2013),The Selfish Giant (2013),Angels Crest (2011),The Double (2013),The Motel Life (2012)

| Doub a răspuns:

Divergent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American History X
I am the legend
The shining
Blow
Dolores Clairborne
Sherlock Holmes series(old version)
Final Fantasy IV
Up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Mechanic, Blitz, Women in Black ( 2012 ), Captain Philip, Terminator 1, 2... Fara Terminator Salvare ca nu e cine stie ce ala... Originalele-s cele mai bune. Cam atat.

| SweetMinion a răspuns:

Hansel and Gretel Korean version

| ArthurKn a răspuns:

Lord of the rings \ the hobbit

| Bogdanel97 a răspuns:

The Hunger Games, The Hunger Games Catching Fire si The Hunger Games Mockingjay Part I (a doua parte apare anul viitor laughing ) Filmul m-a captivat in totalitate. Coloana sonora excelenta, actorii joaca foarte bine, povestea te tine cu sufletul la gura, cu momente de tensiune maxima si unele asa mai sensibile. Am avut norocul sa le vad pe toate la cinema (primele 3. Si cred ca al 4 va fi tot la fel de bun). Pot spune ca face parte dintre filmele pe care merita sa le vezi cel putin o data in viata. Primele doua le gasesti si pe diferite siteuri de pe net. Pentru al 3 mai ai de asteptat cateva luni, daca nu, poti merge la cinema sa il vezi. Dar ar fi bine sa incepi cu primul pentru a intelege ceva din poveste. Cel putin, mie mi-au facut o impresie excelenta. Sper sa iti placa si tie daca te vei gandi sa le vizionezi.
Pe langa astea mai sunt Instrumente Mortale, Twillight, The Maze Runner, Divergent Horns si multe altele.

| MateescuParker a răspuns:

Filmele, mele preferate sunt: Parker, the mechanic, Ted, 16 Blocks, 8 mile, The Avengers, The Blind Side si cam atat imi vine in minte acum, nu mai bine.

| DusaDeVal0808 a răspuns:

Cuscrii si socrii este o comedie

| antonio5vant a răspuns:

Wrong turn si Home alone

| Artimida a răspuns:

Dear John; Red Riding Hood; Mean Girls;
In Time; Gone; The Conjuring;
Скорый «Москва-Россия» mie mi-au placut aceste filme.

| SamuraiCHR a răspuns:

Scarface/Godfather/Courier (1 2 3)/ Hangover/ Blood and Bone/ Undisputed(2 3)

| amethystameliakelly a răspuns:

Hunger games 1
Hunger games 2-catching fire
Hunger games 3 partea 1-mockingjay
Toate sunt super si toata lumea care le-a vazut asteapta cu sufletul la gura si partea a2a!(iti vor placea) Sper ca ti-am fost de ajutor...

| Mykeholera a răspuns:

Expandables 3