| Noeru a întrebat:

Stie cineva daca Naruto va muri la sfarsitul episoadelor?sad Vreau sa stiu.este anume-ul meu preferat...

18 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie inca. Nici manga nu s-a terminat si este cu mult inaintea anime-ului. Probabil nici producatorul nu stie cum se va termina.

| QueenBey a răspuns:

Pt ultima data baaaaaa bolovanilor laughing NARUTO NU MOARE LA UNUL DINTRE FILMELE LUI. Noeru, lasa-ma sa te lamuresc in primul rand cu filmul...in filmul Naruto Shippuden Moivie 1, da este adevart Naruto moare si i se face un mormant unde este ingropat, APOI, toata actiunea este data inapoi cu cateva zile si Naruto reuseste sa-si schimbe destinul, adica moartea, despre ce a spus Alex, ete o maaaareeee tampenie rolling on the floorrolling on the floor nu stiu de unde a scos asa ceva, Naruto va mai spus si inainte ba tembelilor ''Nu voi muri inainte de a deveni Hokage'' asa ca bagati la cap si taceti in pana mea din gura :* Ja Ne si sper ca te-am lamurit. Naruto nu va muri inainte de a se termina seria!

| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Naruto no sa moara in anime...doar la unul dintre filmetongue...si eu mi-am pus aceeasi intrebare.Nu-ti fa griji naruto ramane in viatawinking

| Blackyuu a răspuns:

Mai frate cum sa moara personajul principallaughinglaughingeste imposibil daca a schimbat destinul in filmul 1 poate daca moare o sa se intample atunci cand o sa fie Hokage dar nu cred ca se va intampla asta daca anime-ul se numeste „NARUTO" cum sa moara el. Posibil am auzit sa moara Sasuke saddar nu se stie sau am auzit ca moare Sakura laughing dar pasta chiar nu o cred

| Legend123 a răspuns:

Nu prea cred ca va murii..eu
cred ca se va termina frumos laughing si fericit. dupa parerea mea naruto si sasuke sigur se vor impaca. si se vor duce la lupta cu madara si tobi ..acolo sasuke va fi ranit foarte grav pe moarte..si cand naruto il vede pe moarte va dezlantui un jutsu imens este posibil chiar sa aiba rinnengan in acel moment happy si cu puterea asta noua sa ii invinga pe amandoi..este personajul principal fratilor.voi chiar credeti ca masaki kishimoto va dezvaluie ce va face de acum? ..fratilor se va termina cu victoria lui naruto si va deveni hokage va zic eu va garantez ca asa se va intampla happy

| sebypetrescu921 a răspuns:

Cum sa spun aici.acest anime este unul interesant si foarte frumos am auzit ca poate sa se termine shippudenul doar... dupa am inteles ca o sa inceapa alta serie cand naruto este hokage si sasuke o sa se lupte cu madara.in ajutorul lui sare naruto care capata controlul lui Kiubby si il invinge pe madara ...nu se stie daca chiar a murit dar cel putin eu asa am inteles de la un prieten strain

| zBobby a răspuns:

Bai fratilor dar mai taceti din gura si raspundeti normal, nu mai fiti asa siguri pe voi ca nu stie nimeni dintre noi toti sfarsitul in afara de cel care a creat manga Naruto. Fiecare cu parerea lui iar una dintre parerile mele sunt ca Sasuke ar putea sa traiasca. Sa nu uitam ca Naruto a jurat sa il salveze pe Sasuke, a tot vorbit de asta inca de la prima serie Naruto, si nu cred ca va deveni Hokage fara al salva pe Sasuke. Sau ca Naruto sa isi dea viata sa il salveze pe Sasuke de Madara iar apoi binenteles Sasuke sa isi dea seama ce greseala a facut cu razbunarea si sa vrea sa isi schimbe parerea. Apoi poate la final ca Sasuke sa devina hokage in locul celui mai bun prieten al sau Naruto pentru ca asta a fost visul lui din todeauna. big grin

| samorez a răspuns:

Producatorul a spus ca animeu se va termina cand unu din personajele principale va muri sad (cam urat final). deci ramane de vazut daca Naruto sau Sasuke tongue

| 1admin4367 a răspuns:

Naruto va muri in serialul Boruto (boruto=fiul lui naruto). El va muri alaturi de Sasuke!

| alexutz111111 a răspuns:

Deci ce-ti spun eu acum e doar o parere dar din ce am vazut in manga si din interviurile lui mishimoto creatorul naruto si naruto shippuden cred ca se va termina asa:
Pana la urma sasuke si naruto o sa lupte in sf pentru ultima data o batalie de-aia mare in care fiecare da tot ce poate itachi care a fost reinviat de madara o sa intervina in lupta sa il apare pe sasuke sau pe naruto si o sa moara (din nou) dar inainte sa crape iy tine un speach lui sasuke bla bla prietenii sunt importanti bla bla ultima mea dorinta e sa aperi konoha sasuke decide sa iy respecte dorinta lui itachi si pleaca cu naruto dupa madara dau de madara si de kabuto incepe final battle (care probabil o sa tina vreo 10-20 de ep) puterile pe care i le-a dat itachi lui naruto o sa apara in sf pana la urma madara sau kabuto il ataca pe sasuke naruto intervine si il salveaza cu pretul vietii lui bla bla "emotional speach again" in ep 50-60 din shippuden cand sasuke intra in mintea lui naruto si da de kyuubi acesta zice ca ochii lui sasuke pot sa il controleze deci cumva naruto il transfera pe kyuubi in sasuke asta il controleaza devine mega puternic inventeaza un atac suprem sa zicem ca rezultat al combinarii cakhrei lui cu a lui kyuubi iy omoara pe madara si pe kabuto naruto e ingropat ca un hokage i se face o sculptura cu fata pe muntele ala ca al 6-lea hokage si sasuke se intoarce in konoha, devine al-7 hokage in memoria lui naruto in sf isi accepta sentimentele (eu unu pe baza a ceea ce am vazut in naruto cand erau ei mici sasuke tine la sakura s-a vazut asta in mai multe ep mai ales at cand a plecat din konoha) si e cu juma de happy end
ce m-a dus la concluzia asta? in unu din interviurile date de mishimoto a zis ca sasuke e personajul lui favorizat si cuplul sakura&sasuke iy place cel mai mult deci cred ca o sa il ucida pe naruto. fundaaaaa

| JoohnBesT a răspuns:

Ce va dati ma voi mari destepti ca nu stiti voi daca moare sau nu moare naruto, mai taceti drg copii crescuti din alocatie.

| Legend123 a răspuns (pentru JoohnBesT):

Bag ****-n mata

| naruto2000 a răspuns:

Ma naruto nu va muri este rolul principal

| edy6666 a răspuns:

Nu, el nu moare, ba chiar va aparea un nou film vara asta tradus. Nici sasuke nu moare iar kakasi va fi hokage.Banuiesc cs Tsunade va muri.

| AlaskaUchiha a răspuns:

Nu moare ba stresatilor ca am vazut eu episodul 500 si nu moare. se casatoreste cu hinata si vor fi fericiti pana la adanci batraneti

| Gheorghita_Filip_1992 a răspuns:

Nu o sa moara

| Marian_Daniel_1994 a răspuns:

Salut
nu stiu daca ee adevarat dar am auzit de la un coleg ca naruto va pierde lupta cu 10 cozi si cu madara si va pune acel ganjutzu laughing ( cum so scrie big grin ) si in urmatorul film naruto ii fa aveaa pe tacsu sasuke va fi bun si impreuna cu sakura atatzuki nu vor mai fii... idea ii ca tot ce e rau va fi bun... deci nu is sigur happy big grin

| Naruto a răspuns:

Naruto va mai spus si inainte ''Nu voi muri inainte de a deveni Hokage'' priviti si aici http://naruto-hokage.ru/load/naruto/naruto_ova/10 uitati-va la naruto ova 6 acolo arata ce se intimpla dupa batalie, se zice ca naruto moare dar priviti la sfirsir deodata parca Naruto renvie si cind se intoarce in sat Lord Fedual il va numi al -6 Hokage vor fo doi Hokage Tsunade si Naruto asa am citit dar nu stiu daca este adevarat dar ceva pot sa va spun "Naruto nu moare"