| BadAngel3 a întrebat:

Hei, care dintre voi vizionati Violetta? Eu personal nu am nimic cu ea doar ca nu pot sa suport acel desen. Mi se pare insuportabil.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

De asta nu ma mai uit decat la anime-uri pe tableta. Ma disperau serialele precum acesta.Nici eu nu suportam acel desen. Zici ca era o telenovela, ce naiba. Asa au ajuns canalele de desene, ce sa faci?

Eu ma uit doar la Anime-uri pe tableta. Nu am mai aprins TV-ul de nici nu mai tin minte de cand.Nu ma uit la meciuri de fotbal, stirile le vad cand mananc cu parintii (singura data cand ma mai uit la TV) Melodiile le am pe tableta si PC.
Jocurile tot aici...
Tin minte ca atunci cand era violeta pe Disney dadeam pe History sau pe Nat geo Wild.Mult mai bine decat desenul ala care repet, zici ca e telenovela! (Daca nu chiar este...)

| BadAngel3 explică (pentru RainmakerX):

LIKE
La fel fac si eu. Schimb canalul cand incepe.

| RainmakerX a răspuns (pentru BadAngel3):

Ma bucur sa vad ca nu sunt singurul! big grin Bafta! smug

| BadAngel3 explică (pentru RainmakerX):

Mersi, la fel! happy

| BrokePark a răspuns (pentru RainmakerX):

Serios, Anime-uri? Macar din serialul asta mai inveti ceva.

| RainmakerX a răspuns (pentru BrokePark):

Da,serios. Fiecare se uita la ce vrea. Daca tie iti place Violeta,atunci nu am nimic cu tine, serialul are o idee bunicica dar nu isi are locul pe Disney. (Parerea mea) Ce ai cu preferintele omului? Da, imi plac anime-urile. Si?
Ce sa invat din el, fii serios. Dupa cum ziceam, mai bine dau pe Nat Geo Wild.

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Este un serial, nu un desen.

| BadAngel3 explică (pentru T0T):

Nu mai conteaza. Serial, desen, orice ar fi tot nu imi place.

| T0T a răspuns (pentru BadAngel3):

Violetta e drăguță laughing

| KillMePlease a răspuns:

L0L
păi... nu te mai uita la Violleta atunci
şi Purceluşa Peppa îi faină

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, da, mi-am amintit de acel serial si am vomitat pe covor.

| BadAngel3 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
thumbs up
LIKE laughing))
Te cred. Nu esti singura laughing)

| dandana2015 a răspuns:

Detine cumva "Violeta" telecomanda de la TV tau? Nu de alta dar daca e atat de insuportabila, de ce te mai uiti la desen?

| BadAngel3 explică (pentru dandana2015):

Da...ce zic eu....eu mi-am dat doar cu parerea. Mie nu imi place si NU ma uit.Am vrut sa vad cui ii place si cui nu.