| BadAngel3 a întrebat:

Hei TPU, cine a vazut filmul acela HoseHead,, Cap de cal,, sa imi spuna si mie ce s-a intamplat la ultima parte. Nu am mai inteles nimic de atunci cand Jessica statea langa mama ei in vis si mama ei ii infinge in ea un ac din acela imens. Nu inteleg. Adica, cu cine s-a imbracisat? Cu Sora ei care a fost ucisa sau o alta persoana si ea a murit in realitate, dar a ramas prinsa in vis?

Si la filmul PRECUM ÎN IAD, AȘA ȘI PE PĂMÂNT nu inteleg tot ultima parte de cand Scarlet s-a dus inapoi sa puna piatra falsa la loc si s-a intors la amicul si i-a spus ca a gasit piatra si i-a pus mana pe gatul lui si s-a vindecat. Si spune ca asa cum cred ei ca e pe pamant asa va fi sau ceva de genul si ii pune sa spuna lucruri care sunt cele mai ascunse secrete ale lor. De ce? Numai in felul asta gasesc iesire? Daca recunosc cele mai ascunse secrete? Si piatra? Ce piatra?

1 răspuns:
| UnPisic a răspuns:

Am vazut si eu Horse Head dar tot a fost dubios asa ca la ultima parte am inteles ca Jessica scoate un ac din ea si il infige in burta mamei ei, si dupa cred ca s-a "contopit" cu sora ei care a murit. (Nu-mi mai amintesc bine, am memorie scurta xD)

Iar la al doilea nu stiu sa iti raspund, scuze happy