| anonim_4396 a întrebat:

Hey, la scooby doo aparea un episod in care niste vagoane (asa tin minte) plecau dintr-un fel de gara dintr-un oras... Era din scooby doo normal sau unde esti tu?! Imi puteti da linkul, sau sa imi spuneti cum se numea si al catelea episod era? Funda celui care imi spune bine.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Http://pollystreaming.com/......und_v20049
nu l-am gasit in romana, se numeste A Frightened Hound Meets Demons Underground sau Un caine fricos intalneste demoni subterani

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmm imaginea asta iti spune ceva? http://www.desene-animate-online.net/uploads/thumbs/1abc255f7-1.jpg
era un oras subteran parasit?
mi-ai facut o pofta de scooby :D

| AmaliaMarilena a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da, asta era episodul dar cum se numea? Iti dau funda daca zici.