| AnonymousUnicorn a întrebat:

In Suicide Squad, cum a reusit Harley Quinn si Joker sa supravietuiasca acidului in care au sarit? Si chiar exista tipul ala de acid?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E un film.Tu chiar crezi orice vezi intr-un film? Maine poimaine ne intrebi unde-l poti gasi pe Superman laughing

| AnonymousUnicorn explică (pentru Adry05):

De obicei in filme exista o explicatie pentru orice. Poate "explicatie" nu ar fi neaparat cuvantul potrivit. Pana si gravitatia din Tom & Jerry are oarecum sens: cazi abia cand realizezi ca ar trebui sa cazi laughing. Nu cazi inainte pentru ca inca nu ai constatat ca ar trebui sa cazi. Fictiune, desigur, dar exista totusi o explicatie la fel de dubioasa a faptului ca nu erai afectat de gravitatie.
Tot asa, speram sa existe o explicatie dubioasa si pentru faptul ca Harley Quinn si Joker au supravietuit : poate era acid citric cu lapte de fapt, sau au super-puteri si sunt la fel de fabulosi ca cei din House Tagaryan laughing

| Adry05 a răspuns (pentru AnonymousUnicorn):

Analizezi prea in detaliu niste lucruri inutile :/ Sunt rezultate ale fictiunii, nici oamenii aia nu cred ca au avut o baza reala in minte cand au scris scenariul.

| OnuOnulică a răspuns:

Normal că au reușit ce și-au plănuit având în vedere că e un film.

| HarleyQuinn a răspuns:

E ficțiune.