| anonim_4396 a întrebat:

La sfarsitul serialului VIOLETTA, cu cine ramane Vio?
Cu LEON sau DIEGO?
funda!

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna. Si eu ma uit, ea ramane cu Thomas happy.
Pa, pa.

| AllyAlly2a a răspuns:

Tomas a plecat in Spania. In sezonul 2 ea se indragosteste de Leon dar s'ar putea sa nu ramana nici cu el nici cu Diego. Dar ar fi normal sa fie impreuna la sfarsit.

| GigiManivela a răspuns:

Cu niciunul, ramane cu Thomas.

| anonim_4396 explică (pentru GigiManivela):

Pai...Thomas se duce in SPANIA, apoi vine...DIEGO..si incepe iar un 'triughi amoros' intre ei 3. Poti sa imi povestesti episodul din care ai aflat asta?

| va2311paa a răspuns:

Dupa cum azis anonimu Diego o sa o sarute pe Violetta iar Leon se desparte de ea Thomas plecat in Spania decat in Violetta 3 daca o sa mai apara iar Violetta se cupleaza cu Diego intr-un final iar Leon cu Lara mecanica lui de la motocros... Daca s-a indragostit de Thomas prima data asta nu inseamna ca va ramane cu el.

| Onciulescu_Anne_1999 a răspuns:

Va ramane cu Leon!