| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Nu mai înțeleg nimic, de ce Geto Siguru din Juju Kaisen a devenit rău? Cum l-a ucis Gojo pe și din ce motiv?

5 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Ce e alea taica?

| Lidia09 a răspuns:

Iubesc acest animebig grin

| emsimos a răspuns:

Cum adica? Nu ai vazut ce i-a facut familia lui? Totul e din razbunare. PLS FUNDA

| Alex12585 a răspuns:

Gojo s-a suparat pe Geto cand Marian minerul l-a chemat pe Geto la ziua lui si pe Gojo nu. De acolo Gojo a inteles ca Geto e prieten mai bun cu Marian minerul si s-au certat

| Simpatic a răspuns (pentru Alex12585):

La care adaug urmatoarele ca am fost de fata, eu imi beam linistit apa minerala

dupa cele pe care le-ai povestit tu, s-a iscat un mare scandal ca in Vaslui, dupa ce se imbata batausii din sat
au scos sabii, altii topoare, gojo s-a luat de gat cu geto, geto cu gojo, a intervenit si marian minerul de partea lui geto, de partea lui gojo a intrevenit cumnatul sau pe numele lui popel "pumn tare" corsicanu, a iesit mare scandal

si totusi eu imi beam apa minerala linistit https://www.dailymotion.com/video/x2tptzz