| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Tanara si inocenta

116 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy si rea luati id asta de baiat dragut:andreiutzul_vostru_98

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy in primul rand happy imbracata bine fustite mini vara chilotei cu ata in fund etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa se imbrace in stilul ei dar sa lase machiajele pentru cand o sa fie mai mare asa credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 12 ani dar nu ma machiez sau rujez. Ap toate cole mele fac asta poarta sutien si multe alte chestii. nu zic ca eu nu am haine sexi, am tot felul de haine dar la scoala incerc sa ma imbrac cat mai decent totusi avem 12 ani, sa fim realisti nu putem sa facem chestiile astea de pe acum. pai pe la 15-16 ani ce o sa fecem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draguta si in pas cu tot ce e nou...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simpla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fie frumoasa si sa asculte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da voi va uitati la voi laughing... a rog voi criticati fetele ca trebuiesa invete sa fie rebele... da lasatile frate ele nu os a fie nici rebele si nici tocilara adica c enu poate sa asculte muzica in afara de manele fara sa poarte haine stramte sau rupte si toate felurile astea? nu. nu mai criticati!~~! legalizati! SI NU VA MIA BAGATI! deci pana la urma sfatul meu imbrcate de la firma (optional adidas sau pumma acolo ai haine frum de fete) poarta haine combinate adica nu numai roz de exemplu alb si negru la o fata blonda!winking sau daca nu esti blonda soarta asta e viata bagatiocu 2 maini laughing)))))))))))))))))))) indeasati-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie sexy

| mary_2195 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa se lase de invatat ca o invatat destul(poate), sa inceapa sa mearga prin cluburi si discoteci, sa nu mai depinda de nimeni si sa isi traiasca viata din plin acum nu la 80 de ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie frumoasa cu parul comsy consa sa fie cuminte adica daca are vreun iubit sa nul insele cu altul sa fie sincera cu baiatul respectiv asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multa minte iti mai trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sa fie desteapta cu capul pe umeri si cu gagici cam usor lasti dracu si eu am 12 ani si eu am patit-o cedetima nu va luati dupa toate proastele facetiva un vitor fiti cu capul pe umeri fiti tari dati dracu de baieti nu steti de baieti de scoala steti la 16 ani prieten sati placa de un baiat da dar sa stai cu el nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei dap cum trebuie sa arate...ft. modeern si cool si forte foarte atragator...xd [ xd]. daladna glumesck foarte frumos si gata xp

| DontKnowDontCare a răspuns:

Ce intrebari tampite sunt pe TPU rolling on the floor eu am 12 ani si arat tanar asa trebuie sa arati si tu (cel mai bun raspuns din lume)\

| maria_3468 a răspuns:

Sa fie sexy! dar cum? ata in fund? eu o port de la 10 ani chiar la strand si acum am 12. toti baietii se uita dupa bucile mele,chiar si fetele.
iar sutien nu port,desi ii sanii cei mai mari din clasa. imi place bluzite,tricouri mulate sa se vada forma,marimea chiar si sfarcul, mi se pare mai sexy,decat topless
normal, farduri, dar nu stridente

| teodora99 a răspuns:

Eu cred ca o fata de 12 ani ar trebui sa aiba... putin din toate.adica: sa fie sexy (draguta), sa invete (nu la perfectie, dar sa stie si ea ceva aqolo), sa fie ordonata, sa ask de parinti, si atat, parerea mea.happy.by Teodoralove struck

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai o fata de 12 ani trebuie sa arate normal. ca o fata normala.
Nu cu o tona de machiaj pe fata. Nu cu haine stramte de nici nu poti sa respiri.
Si eu am tot 12 ani, iar colegele mele, daca le vezi... sunt date cu rimel, fond de ten, ruj, isi intreapta parul cu placa port cele mai stramte si decoltate haine posibilee ...Si incerka sa ma faca si pe mene asa, dar mai bine nu, ce e simplu si natural e mereu pe locul 1, sa stii.
Una din prietenele mele deja are un iubit de la 11 ani si deja se saruta cu el in pat isi da jos bluza si ramane doar in sutieeenn ...si chestii dasteaa. Da noh, fiecare cu mintea lui.
Daca vrei sa fii frumoasa trebuie sa fii naturala si dabea mai incolo sa te fardezi, asta e parerea mea.

| Ralukutza2000 a răspuns:

sa arati ca una de 12 adica tocilara cum altfel?/

| Popescu_Miriana_1993 a răspuns:

Eu am 12 ani si nu imi este gandul la baieti, nu ma imbrac extravagant, invat bine si nu ma machiez.
asa ca sfatul meu este sa faceti ce fc si eu.
si, o da, sa fiti poliricoase si educate.

| Bella_Yzabella_1993 a răspuns:

Raspunsul tau aici.mai an putin pana la 12 an i vreo lun a face pe 13 02 2013 si cred ca trebuie sa ne inb :VARA cu un trucou pe unar orce culoare sau fosforescent dar nu transparent happy, seara blugi rupti si colorati de ex rosu galben verde etc... si tenesi seara iat opinci sau papuci ziua TOAMNA: tot la fel ca vara duat ca fara papuci opinci IARNA: orce dar sa fie gros si PRIMAVARA ca TOAMNA va pup

| Draghici_Andreea_1998 a răspuns:

Trebuie sa fie frumoasa sa nu fie increzuta si sa nu ara gagic de mica sa nu fie increzuta safie ea insusi

| Vlad_Simion_2000 a răspuns:

Acum câți ani ai tu