Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2709401intrebari
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
24 Iul
SATI 274.254AFISARI
116.546VIZITE
96.904V. UNICI
20 Februarie 2009
Anonim intreaba:

Cum trebuie sa arate o fata de 12 ani?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:

• 115 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 116)
    > >|
  • 13 Martie 2009 03:14
    cristian a răspuns:
    Sa nu arati cu degetul.
  • 4 Decembrie 2009 21:49
    M.D.Eveline a răspuns:
    Eu cand aveam 12 ani eram clasa a7-a si eram decenta, invatam foarte bine, nu eram imbracata prea extravagant ci eram imbracata ca o fata de 12 ani, dar era o problema, aveam sutien pe timpul acela, eu nu ma machiam deloc decat atunci cand la scoala era o petrecere de Halloween dar nu chiar strident, si eram bine educata
  • 26 Februarie 2010 09:28
    mihalitza a răspuns:
    Cu uniforma de scoala, codite, pistrui si sa aiba mult bun simt...happy
  • 28 Februarie 2009 00:32
    beba a răspuns:
    Sa fie sexy? la 12 ani?winkingdoamne ca mi-au dat lacrimile de la atata ras? ca sa ce? sa ajunga sa faca copii la 13?
    sa ajunga o mica ''pitzi'' al carei vis sa devina maritisul cu ''columbeanu'(apropo tatal e liberhee hee. sfatul meu este sa inveti, sa faci un liceu bun sa te straduiesti s afaci si o facultate pentru ca mai tarziu o sa iti multumesti pentru alegerile facute si pentru faptul ca ai constiinta curata.In privinta hainelor incearca sa fii cat mai naturala, poarta haine ''cuminti'', te asigur ca ai mai mult de castigat astfel decat daca te afisezi in haine"injumatatite"( asta ca sa incerci sa fi sexy sau sa atragi baietii- nu pe aia buni oricumlaughing.stiu ca in ziua de azi fetele de 12, 13 ani s-au pus serios pe machiaj, pe purtat haine stramte, pe inceput viata sexuala inainte de a invata'' sa isi stearga bine nasul" si din nefericire pe facut copii; nu e mai bine sa stai cuminte deoparte si sa fi doar spectator( asta daca ai prietene care fac pe grozavele si te antreneaza si pe tine in jocul lor)decat sa iti distrugi singura cu manutele tale, cea mai frumoasa perioada a vietii:copilaria?
  • 2 Mai 2010 21:28
    InkDrop a răspuns:
    Sa se imbrace frumos(si nu ma refer la blugi foarte stramti, sau sa fie sexylaughing)sa se poarte frumos cu toata lumea, sa asculte de parinti si sa INVETE BINE!winking
  • 20 Februarie 2009 18:45
    georgianacas a răspuns:
    Inbracata la moda sexy placuta de baieti dar sa invete bine
  • 20 August 2011 14:39
    Gεσяgιαηαα a răspuns:
    Pai o fata de 12 ani trebuie sa arate normal. ca o fata normala.
    Nu cu o tona de machiaj pe fata. Nu cu haine stramte de nici nu poti sa respiri.
    Si eu am tot 12 ani, iar colegele mele, daca le vezi... sunt date cu rimel, fond de ten, ruj, isi intreapta parul cu placa port cele mai stramte si decoltate haine posibilee ...Si incerka sa ma faca si pe mene asa, dar mai bine nu, ce e simplu si natural e mereu pe locul 1, sa stii.
    Una din prietenele mele deja are un iubit de la 11 ani si deja se saruta cu el in pat isi da jos bluza si ramane doar in sutieeenn ...si chestii dasteaa. Da noh, fiecare cu mintea lui.
    Daca vrei sa fii frumoasa trebuie sa fii naturala si dabea mai incolo sa te fardezi, asta e parerea mea.
  • 16 Noiembrie 2010 22:28
    cristina_5392 a răspuns:
    Eu cred ca o fata la 12 ani trebuie sa arate bine sa fie placuta de cei din jurul ei sa invete bine nu sa fie tocilara dar acolo cat de cat eu am 13 ani invat bine si ma imbrac si placut nu foarte extravagant
  • 20 Aprilie 2010 09:00
    aanndreea_4848 a răspuns:
    Ce aveti ma toti? doamneee dar ce vr sa fie o tocilara cu ochelari imbracata cu fusta si camasa alba?
    intrebati si voi p baieti d la voi din cls daca sar uita la una de aia...
    ? nu normal si tot ea suferi...
    parerea mea ca o fata la 12 ani e domnisoara...
    acum depinde si d tine...
    -trebuie sa fie la moda(nu taranca venita d la dalga vale)care pute.
    -sa invete. adica nu chiar tocilara. toata ziua teme si invatat.
    - sa fie placuta de baieti. ca atunci daca nu eji... e nasol.
    -si sa aiba grija de ea...
    ... happy
    cookie 12 buk
  • 20 Aprilie 2010 09:05
    aanndreea_4848 a răspuns:
    Ce aveti mai toti cu fata? doamneee dar ce vr sa fie o tocilara cu ochelari imbracata cu fusta si camasa alba?
    intrebatii si voi p baieti d la voi din cls daca sar uita la una de aia...
    ? nu normal si tot ea suferi...
    parerea mea ca o fata la 12 ani e domnisoara...
    acum depinde si d tine...
    -trebuie sa fie la moda(nu taranca venita d la dalga vale)si sa puta
    -sa invete bine. adica nu chiar tocilara. toata ziua teme si invatat.
    - sa fie placuta de baieti. ca atunci daca nu eji... e nasol.
    -si sa aiba grija de ea...
    ... happy
    cookie 12 buk
  • 19 Martie 2010 18:54
    madalina200 a răspuns:
    Eu cred ca trebuie sa fie mai rebela
  • 21 Februarie 2009 01:21
    Raspuns anonim:
    La moda, sa asculte muzica rap hip hop r&b etc
  • 7 Martie 2009 09:46
    Raspuns anonim:
    Sa fie imbracata de firma sa nu fie blonda"proasta
  • 7 Martie 2009 19:16
    Raspuns anonim:
    TREBUIE SA ARATE SEXI
  • 13 Martie 2009 15:47
    Raspuns anonim:
    Sa se inbrace super sexy, sa invete si sa fie rebela ...asa cred euwinkinglaughing si sa nu le fraca pe plac baietilor care se cred SMECHERI
  • 17 Martie 2009 17:20
    Raspuns anonim:
    Foarte bine
  • 8 Aprilie 2009 20:09
    Raspuns anonim:
    La moda
  • 18 Aprilie 2009 14:56
    Raspuns anonim:
    Eu am 12 ani si cred ca pe locul intai trebuie sa fie scoala si invatatul bine.Imbracamintea nu trebuie sa fie "extravaganta" dar nici prea, prea decenta.Trebuie sa fie potrivita unuei fete de 12 ani. Iar machiajul ar trebui lasat pentru varstele mai mari, dar dupa cum toata lumea stie putini rezista fara sa se "festeasca" asa ca totusi o fata de 12 ani arata bine si cu un luciu de buze putin fard un lac transparent si la ochi machiata cat mai usor.(eu nu ma machiez deloc). Si in legatura cu baietiilaughinglaughing, nici nu vr sa ma gandesc. E clar ca avem o viata in fata care ne asteapta sa o traim dar deocamdata fara baieti(macar pana la 15-16 ani(macar).). Ei asta este parerea mea si cred ca e destul de buna.big grin.(app nu sunt de acord cu "mihalitza". scuze dar mi se pare cv de alt secol inapoiat.pana la urma trebuie sa ne traim si noi viata)
    The end...
    Delia, 12 ani. :* big grin
  • 30 Aprilie 2009 15:48
    Raspuns anonim:
    Ordonata
  • 11 Mai 2009 15:55
    Raspuns anonim:
    Sa fie rebela si daca place un baiat sa nu i spuna in fata.
  • 29 Iulie 2009 13:51
    Raspuns anonim:
    Sa invetze bine si sa fie cuminte
  • 10 August 2009 18:19
    Raspuns anonim:
    Hmmm... Din cate am vazut la fetele de 12 ani(sunt baiat si am tot 12) cele mai multe sunt cu fite, imbracate in stil emo si incearca si repet:INCEARCA sa para rebele dar fara succes. Sfatul meu e sa devina mai serioase dar nici prea si sa se puna pe invatat ca minebig grin.Altceva nu mai zic sa nu ma bag prea adanc.Sal
    Black Hawk-12 ani -Targu-Mures
  • 10 Septembrie 2009 12:22
    Raspuns anonim:
    In ziua de azi cele mai multe fete de 12 ani isi fac tot mai mult rau, nu au demnitate si sunt prea rebele la varsta lor! o fata de 12 ani trebuie sa invete cat mai mult sa ajunga undeva departe, sa fie realista si convingatoare in tot ceea ce face bine!
  • 12 Octombrie 2009 13:08
    Raspuns anonim:
    Sincer ...si eu am tot 12 ani si cred ca ...totusi ar trebui sa ne mai distram si noi putin dar...totul cu o limita : sa ne punem pe invatat! Chiar serios dar asta mai depinde si cu ce oameni traiesti! Eu una sunt dintr-un neam de lautari si nu vreau sa ma laud dar cred ca... un maestru adevarat stie intotdeauna sa cante dupa partiturile potrivite asta e parerea mea daca ma insel...imi cer scuze
  • 13 Octombrie 2009 11:34
    Raspuns anonim:
    Wa poa la 14 da la 12.prea devreme. c draq! macar z invete pan isi face buletinu`straight facenu?
  • 19 Octombrie 2009 14:30
    Raspuns anonim:
    O fata de 12 ani ar trebui sa :fie cu blugi stramt pe ie cu o bluza de treig care sa si-o traga peste fund si au am 12 ani si nu imi pasa daca alte fete spun ca sunt cam mica pentru un "iubit" nu conteaza gura lumi conteaza sa te simti u bine sa deschizi un subiect mai interseant id meu este: alexiasteaua e id meu astept baieti 13 ani caut iubit
  • 13 Noiembrie 2009 16:04
    Raspuns anonim:
    Sa invete sa nu isi inceapa viata sexuala
  • 16 Noiembrie 2009 16:21
    Raspuns anonim:
    Tinara frumoasa si care iubeste preteni sau iubiti
  • 16 Noiembrie 2009 16:21
    Raspuns anonim:
    Tinara si frumoasa
  • 16 Noiembrie 2009 16:50
    Raspuns anonim:
    Trebuie sa arate bine, ingrijita, trebuie sa fie sexy si la moda dar sa invete si sa aiba mult bun simt.;-)

• |< <
    1 - 30 (din 116)
    > >|