| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, sunt indragostita ff mult de un baiat:X.De cand l-am vazut prima oara m-am indragostit de el, dar el are deja prietenasad ce sa fac ca sa il pot cucei si sa fim impreuna? Va rog foarte mult ajuti-mapuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Sunt cu un baiat de 4 ani de zile care este la facultate in Iasi iar eu sunt din Bacau. Acuma am venit si eu in Iasi la facultate el este in anul 3 iar eu in anul 1. De cand am venit in Iasi a inceput sa de-a in mine! Si mereu imi scoate ochii ca at cand eram aksa venea in fiecare saptamana aksa pentru mine! nu stiu ce sa fac! Ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 16 ani.pana acu nu am avut prieten pentru ca nu m-am dat in vant dupa asa ceva, ca sunt mai copilaroasa asa:d, nu ca nu mi-ar fi plk dar nu prea le dadeam imp...si acu imi place un baiat cu 2 ani mai mare decat mine, si el are prietenasad, si m-am imprietenit cu el pe mess, cand ne mai int BUNA si cam atat pe mess, parca vb mai mult si nu stiu ce sa fac, sai zc ca-mi place de el, ce sa fac?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poate ajuta si pe mine cineva iub fff mult un baiat si nu stiu cum sa fac sa fiu cu el mie mi se pare ca ma place dar nu stiu nu vreau sa fac eu primul pas as vrea sa il faca el dar nu stiu cum sa-l fac sa faca asta eu il iubesc fffff mult daca ma puteti ajuta cu un sfat va rog tr pe id meu de mess floarea_costin... va rog mult de tot il iubesc prea mult pentru a nu fii cu el. va rog help

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! eu zic ca trebuie doar sal ignori si atunci el va incepe sa te placa! credeti-ma merge! la mine a functinat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu da stiu cevba este un baiat in clasa cu mine al pac ffffffff mul si nu stiu cum sal cuceresc va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca un baiat il poti cuceri cu:vorbe dulki, sa te imbraki cat mai sexy pentru el sa iti arati sentimentele fata de el. Dar in accelasi timp trebuie a il tratezi cu indiferenta, cand esti prin preasma lui incerci sa il faci putin gelos pentru ca doar daca va fi gelos iti poti da seama daca si el te iubeste cu adevatarat
Fetele care vrea sa cucereasca vre un baiat luati id meu si va ajut in continuare cu sfaturiile mele id.meu:nebunatica.pissy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de un baiat din clasa dar e cam prost si tot isi bate joc de mine...cum sa-i spun ca-mi place de el? PS. am 13 ani si sunt in a 7 a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying eu nu mai am sansesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut ma numesc cristina si am 12 ani.imi plc un baiat dar el nu prea pare intere sat de mine si umbla numai cu pr lui si din acei pr ai lui imi place de unul ce sa fac sunt frum amandoi si nu stiu pe care sa aleg.asa vrea sa imi spuneti si va rog sa mai imi spuneti cum sa ma bag cu el in seama va rog. mesaj rapid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna fii interesata de pasiunele lui si daca vrei sal fagi gelos combinate cu prietenul lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insati, caci chiar daca te place te place asa cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal iubesti sa ti la el ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii cat mai naturala si nu i arata ca esti inebunita dupa el

| Secretkkk a răspuns:

Ce pot face daca el e timid?

| Biia_1274 a răspuns:

Intrebarea aceasta e pusa foarte des.Si eu am dat cu capu de pragul usii de zeci de ori.Solutia cuceririi este sa il intelegi pe baiat,sa fi tu insati,sa ii arati in mica masura ca il placi,sa nu fii "disperata"dupa el pentru ca se plictiseste sau te poate folosi doar ca pe "o alta in agenda lui". Deci in concluzie incearca sa fii si indiferenta cu el atunci cand trebuie, dar si sa ii arati ca ti la el la momentul potrivit, facandu-i cate un compliment din cand in cand.Bafta!:*

| iulioara a răspuns:

... modesta si neajutorata pana prinzi momentul sa-ti arati identitatea focoasa

| Hirockers a răspuns:

Ok.sa va spun problema mea. mie imi place de un tip foarte sociabil care isi iubeste prietenii. adica. o tipa a vrut sa fie cu el si in doua saptamana el a tinut la ea, dar nu vroia sa fie cu ea, dar s-a comportat ca atare.si nu a facut-o sa sufere aratandu-i ca si el o iubeste, dar ca pe o prietena. mie imi place de el.si lui de alta tipa.si tipa e. nu stiu cam distrusa dar nu ma bag.pe mess e ok. dar in realitate e si mai ok. e genul mai pupacios.eu sunt mai retrasa...nu stiu cum.cum sa ma dau la el. ce sa fac mai intai.HELP!

| Balonas98 a răspuns:

Nu stiu... daca ala vorbeste cu cineva tu te bagi in vorba si ii sustii opiniile. sau fai ochi dulci (uitate cu coada ochiului la el si pe buzele tale sa apara un suras mai misterios) asa o sa fie numai al tau

| gabytuca99 a răspuns:

Eu m-am indragostit de un baiat si el stie asta de la cea mai buna prietena stiu ca si el ma place si ca tine mult la mine de la cei mai buni prieteni ai lui. Vreau sa fiu cu el insa imi este rusine sa ma duc la el si sa il intreb daca vrea sa fie cu mine. Cand il vad tremur toata. ce trenuie sa fac ca sa fiu cu el?

| Pisicutza1998 a răspuns:

Fetelor sincer stiu cum e

| Pisicutza1998 a răspuns:

Of stiu cum e mori de ciuda cand il placi si el nu te baga in seama dar fata trebuie sa il eviti putin daca vrei sa afli daca te placehappydepinde daca ai idul lui trebuie sa intri in discutii de gen hei ce tema avem la rom (gen)si asa usor te apropii::Xpup la tine si apropo nu-ti face grij daca sti cum sa il abordezi iti iesehappy

| maria109 a răspuns:

Kitty_maryxoxo. Te ajut eu. Am trecut prin multe faze din astea.:*

| georgenika a răspuns:

Nusth fiii tu insasi si afla daca te besthe si el daca nu fa rost de nr lui sau de id lui pentru ca daca il iubesthi cu adevarat nu o sa-ti para rau si asculta mel asta daca nu mere sau indiferenthttp://youtu.be/7ULtcFMmmo8

| delia_6589 a răspuns:

Pai am cateva sfaturi pentru cele care vreau sa cucereasca baieti 1) sa iti petreci ceva timp cu el sa vorbesti cu el. 2) spune-i calitatile lui ochi frumoso par dragut etc.si el o sa-ti spuna calitatile tale ce vede la tine. 3) uitate cat mai mult in ochi lui zambestei daca iti va zambi si el tie inseamna ca el este baiatul potrivit si ca te place enorm. 4) invita-l in oras, daca ti`e cumva ca o sa te refuze infita mai multi prieteni la iarba verde la un fil o petrecere etc. apropiativa mai mult apoi il intrebi daca are prietena daca zice ce nu atunci date cat mai mult pe langa el supeni lucruri frum 5) Daca sunteti in preuna la pasul acesta si nu stiti cum sa il saruti si vrei acest lucru foarte mult aropite de el cat mai mult uitate il ochi lui si sarutal si el va vrea asta cand te va privi in ochi. Acestea au fost sfaturile mele daca nu va iese incercati alt ceva mi`e mi-a iesit facandule...big grin

| anonim_8774 a răspuns:

Fetelor eu am vazut cateva raspunsuri dar problema e ca el nu ma suporta cryingcrying

| anonim_8774 a răspuns:

Buna! va rog! spuneti-mi cum sa cuceresc un baiat care ma uraste.

| geo22 a răspuns:

Baietii astia st si prosti

| geo22 a răspuns:

Nu vor sa fie fericiti, sunt asa de vaniosi

| geo22 a răspuns:

Eu nu mai ii inteleg ce vor, doar sex, adevarata dragoste nu e asta