| DorelSudoru a întrebat:

1: DAU FUNDA 2:care stie sa-mi dea si mie un link de download (pentru. un dictionar )sau un dictionar online roman-japonez.sau sa un link sa pot downloada un fel de manual.(roman-japonez) fara google translate. Vreau cand traduci sa imi arate si cum se scrie si cum se citeste. pls fundita mare pentru. cel mai bun raspuns. Care stie am nevoie de voi repede

1 răspuns:
| TMX a răspuns:

Si ce mai vrei? poate doresti sa il si asculti pe un nenea care pronunta cuvantul