| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna TPUhappy ce faceti voi acum? deci cum sa va expliccstraight face eu sunt clasa a 7 ok? dar sunt 3 baieti la a 6 care ma placstraight face eu numai cand ii vad imi vine sa le dau cu ceva in cap dar imaginativa k imi da cu palmaa peste cuurstraight face pukeesad si i-am explicat cu frumosu 2 au inteles dar Sebyy eeste cel cretin care nu vrea sa inteleagastraight face si i-am explicat lasa-ma copilule impace ca mie nu imi place de tine esti un copil ciudat si prea micstraight face si el nu inceteaza l-am si batutstraight face tot nu inceteaza nu stiu ce sa mi fac k ma exaspereaza e obsedatt dupa funduu meu oricum multi sunt obsedati dupa fundu meu si ma enerveazastraight face ce as putea sa fac? p. s asta a fost prima intrebare 2. Voua de ce va place craciunul vreau raspuns argumentathappy 3.Va place zapadaa sa va bateti cu ea? cand iesiti de la scoala sa va bata colegii vostri sau alti cu zapadaaa?:X mie daabig grin 4.De ce mereu trebuie sa existe persoana care sa ma enervezee la culmeestraight face da fiti atenti ca fac asta numai ca sa ma enervez si sa ii iau la bataie 5.am un papagal e adorabil este fetita poate vorbi? 6 Dau fundita raspunsurilor care sunt mai lungihappy:*:*:* Pwpic baftawinking si nu va luati de mine ca am scris asa mult sper ca nu va plictiseschappy:*:* va pup inca odata dulce:* paaa:*

Răspuns Câştigător
| CryssCrysstynnaCrysstynutzza1999 a răspuns:

Nu nu ne luam de tinelaughing 1poi la baieti incearca sa nu le dai atentie si vei vede ca sa vor plictisi cu timpul incearca sa nu ii bagi in seama 2. pentru ca primesc cadourilaughing 3.da 4.cred ca asta e lasata de la Dumnezeu ca sunt multe persoane care ma calca pe nervi si pe minelaughing 5da ai putea invatal prima data un cuvant simplu si repetai asta intruna dar asta se face doar dimineata devrema sau seara ft tarziu intr-o camera inchisa unde sa nu se auda nimic si sa fie liniste completa :*love struck

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Data viitoare cand iti mai da cu palma peste fund, intoarce-te si da-i un pumn direct in gura, in felul asta nu te poate acuza de nimic, fiindca el te-a atins necuviincios, primul.
Obsedati sexual la 12-13 anisori?
Nu crezi ca-i cazul sa mergi la diriginta lor sa faci plangere?

2. Craciunul este cel mai frumos eveniment din an, cand toata lumea este fericita, toata lume aprimeste cadouri si toata lumea sarbatoreste in familie, alaturi de cei dragi: bunici, parinti, frati, surori, veri si alte rude.

3. imi place zapada, dar nu-i duc dorul, desi nu am mai vazut deloc zapada de peste douazeci si ceva de ani.

4. Enervarea aia apare la copilasii rasfatati sau la cei imaturi. Cand vei mai creste vei intelege situatia si nu te vei enerva rapid, dimpotriva, vei zambi in loc sa te agiti si enervezi.

5. Depinde de specia papagalului, daca sunt sau nu din cei vorbitori

6. Sper sa inveti sa scrii corect in lb romana, pana la evaluarea nationala, ca-i jale cum scrii acum.

| BobTheCat a răspuns (pentru Violleta2022):

Intrebarea e din 2011, dar sa speram ca respectiva persoana a invatat sa scrie de atunci! happy

| MistarGoGu a răspuns:

Legat de subiectul cu poponetul tau " vânat " de bebelusul de clasa a-6 -a roagă o colega sa filmeze cu tel momentul cand te agasează si mergi DICECT la director!
Daca vezi ca NU se rezolva cu frumosul mergi frumușel la Poliție cu unul din părinți sa depună o plângere pentru HARTUIRE ca deja asta este! Sa le tranteasca părinților lui AMENDA sănătoasă!

| colonelumorteni a răspuns:

Stiu ca poate nu ai curaj sa faci ce spun zic eu ca e instigare la violenta dar eu in locu tau i-as da de fiecare data un sut in c**e si daca da in tine pana la urma razboiul o sa se termine 100%

| colonelumorteni a răspuns:

Fi atenta. Vorbesc la modu cel mai serios si poate o sa functioneze cum i-am facut eu la unu care avea glume proaste cu mine in program.Am pus intr-o hartie niste fecale moi si fara sa se ia de mine m-am dus direct si i le-am pus pe fata.i sa taiat chefu de viata definitiv si nu si-a mai incercat-o cu mine niciodata.eram in liceu clasa a 9-a in primul an