| anonim_4396 a întrebat:

1.De ce baietilor(majoritatea)le place sa o faca cu o fata mai mare? 2. Discutii intre o fata si un baiat in care ea sa inceapa iar el sa-si dea seama ca il place pentru ca el da semne ca o place si el pe ea.Multumesc

2 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Esti cam confuza!

| ciprian_7143 a răspuns:

Pentru ca o fata mai mare are mai multa experienta de viata din toate punctele de vedere.In afara acestei explicatii mai este una:se pot scuza daca ceva nu merge bine,de exemplu sexual, daca tipa nu este satisfacuta atunCi, baiatul gaseste scuza ca nu se pricepe asa de bine ca ea si alte scuze pe care le inventeaza pe loc!