| luiza_8908 a întrebat:

99% dintre fete ar lesina daca l-ar vedea pe justin bieber pe un bloc fiind gata sa sara, iar restul de 1% cum as fi eu de exemplu si-ar lua o punga de popcorn si un scaun si ar striga in gura mare nu ai tupeu fraiere, ia sa vad voi unde va situati, ofer funda celui mai tare raspuns

Răspuns Câştigător
| Ariia a răspuns:

aia cu sa se arunce Justin Biber sunt chiar nesimptiti. Adica nici mie nu imi place dar nu as vrea nimanui atata rau. Fiti si voi normali macar pentru un minut. Daca mai ganditi asa o sa vi se intoarca voua tot raul. deci daca nu il simpatizati lasati-l dracu. Nu il bagati in seama

7 răspunsuri:
| yodeni a răspuns:

Eu una daca as fi fata in fata cu bieber l-as scuipa intre ochilaughing e superrrrr nasol baiatu nici nu vreau sa aud de ellaughing cred ca si-ar aminti de mine toata viataza uuuuuuuuuuuuuu biber

| luludb a răspuns:

Il urasc pe Bieber...
E varza.
Din partea mea.sa sara din avionlaughing)
Nu-mi pasa de el...
E un mare gaylaughing

| Silvia a răspuns:

Ce fraieră eşti.
Înainte era asta cu cocalarii, acum cu Bieber.Eu cred că orice om întreg la minte,dacă alt om ar vrea să se arunce de pe un bloc s-ar panica, ar încerca să facă ceva, oricine ar fi acel om.

| Rustin a răspuns:

Io as incerca sa fac un concurs de tragere.
care impusca primul dihoru JB de pe bloc castiga
de fapt ar fi mai fain sal impingi din spate sa vezi ce tumba face.
merita faza ii fain sa vezi cum li se sparge capu ala sec de beton
o seara buna

| Andra_3307 a răspuns:

Daca ai avea suflet, ti-ar pasa(doar e om si el, cu ce a gresit saracu` baiat?laughing )
Oricum faca e ca nu ar face el asa cevahee hee
Lasa-l in pace, acum de cand e cu selena are figuri:@. Lasati-l sa isi ia o viataoh go on.

| AnneMarri a răspuns:

prin cei 1% suta, logic love struck

| roberta_3262 a răspuns:

Hey! Si eu fac parte din cei 1% tongue...adica nu imi dau seama cu ce e asa de fain, cool etc incat sa lesine fetele?
L
O
L
tongue