| elena99girl a întrebat:

99% din Fetele adolescente ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara. 1% si-ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga " n'ai tupeu fraere!

Tu esti printre acel 1%?big grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Probabil nici nu m-as obosi sa ma deplasez pana la "locul faptei".

| Byuska a răspuns:

Da.inebunesc cand le aud pe toate ca vai ca am id lui ca vai ca nu stiu ce...cred si ele orice prostie

| Eminem2012 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaabig grin

| MaryaC a răspuns:

Da,cu siguranta sunt printre acei 1%. cred ca m`as distra fantasticlaughing)

| Anisoara_3887 a răspuns:

Sigur fac parte din acel 1 %, oricum minoritatile pot schimba lumea, este dovedit istoric)))))))))))))