| KidDu` a întrebat:

90% din Fetele adolescente ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara. 10% si-ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga " n'ai tupeu fraere!

Tu esti printre acel 10% happy?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

In sfarsit o intrebare pe placul meuoh go on
Da, jos cu fitosul de Justin Bieber! \dancing
Si cand ma duc sa ma uit la el cum sare, o sa zic "Oh baby baby baby ohhhhhhh, te rog sari!winking" Si chiar o sa pun melodia lui "faimoasa" in timp ce zboara el:*

77 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mda, era cu alt personaj.Nu am nimic cu el, mi-ar placea sa scapam de fanii obsedeati si insistenti si de intrebarile tampite despre Justin Bieber - cum e astawinking

| Libelle a răspuns:

Traficanta ti-e scarba de adevar? de realitate? laughing

dhaa.sunt printre cele 10% fete realistetongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu sunt in nici o categorie. Consider cinic un om care indeamna pe altul sa se sinucida doar pentru placerea sadica a lui! Ala are o maaaaare problema.Si nu cu JB, ci in general!

| fluturas a răspuns:

Daa laughing
mi-o placut faza cu " n-ai tupeu fraiere!" laughingwinking

| Tourniquet a răspuns:

Salut.
Da, sunt printre acele fete 10%. Deoarece Justin Bieber nu merita pupat undeva. Nu are voce buna... cantecele sunt facute in lalaiala, mai se da si la alea mai mari ca el. oh go on.
Nu stiu de ce sunt unele obsedate de el. Parca era Hannah Montana in frunte, acum e Justin Biberon oh go on. Numai intrebari legate de el gasesti. Boring rolling eyes!

| LoveMe a răspuns:

Da!phbbbbt
eu sunt
si ma mandresc cu astatongue

| OanaG a răspuns:

Daa

| Ana a răspuns:

Da, sunt printre acel 10 % cu siguranta

| traficanta a răspuns:

Nu eu nu sunt.Asta era cu Nicolae Guta, ti-a venit si tie o idee stralucita sa schimbi repede ci JB/Mi`e scarba de voi :-J

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu.Niciun om nu merita sa moara. Mie chiar imi place cum canta si faza cu n-ai tupeu fraiere e chiar...
Dar ○● Ŀαώi ○● ai ce ai cu Justin Bieber dar cu Hannah Montana ce ai? Si in plus o cheama Miley Cyrus. Ce aveti aproape toti in potriva vedetelor(in general)? Sunteti invidiosi pe ei/ele? OOO si e 60% ar striga iuhuuuuuuu si 40% (nu ar plange)ar fi ingrijorate.

| Adredemesconf a răspuns:

Pot sa filmez, pot sa filmezz?

| ioana181 a răspuns:

Eu as filma laughing.

| Punky a răspuns:

O dalove struck jos cu Justin Biberon. cap de mop\dancing

| greenish a răspuns:

Nu sunt fana Justin Bieber, dar trebuie sa recunosc ca are voce baiatul happy si daca ar vrea sa se arunce, probabil nu l-ar lasa cele 90% din fete sa faca asta laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

DAAA!

N-am nicio treaba cu el, poate sa saralaughing

| Elle2117 a răspuns:

Logic. mi-as lua si un cort de dormit daca spectacolul tine 3 zilelaughing

| divinuu a răspuns:

Absolut!

| 16.laura.16 a răspuns:

Cine?

| Cherisheverything a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Locaa a răspuns:

Da, ce e cu mataitul ala dde Justin Biberon? un copchil care cred ca nici nu stie cum sa tina telecomanda de la televizor in manalaughing

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Cine?! Eu?! laughing Ma sincer n-am nimic cu acest Justin si cum l-o mai chema dar nu mi se pare cine stie ce el asa ca "star rock" sau ce-o fi el.
Sincer as lua un scaun, popcorn, cola si camera de filmat si da, as exclama laughing "n-ai tupeu fraiere!" laughing

| gabriela007 a răspuns:

Da, laughing sunt

| Laura_2393 a răspuns:

Da! Si nu ar strica sa isi i-a si fani aceia disperati ( care nu vad alceva in fata; cu restul fanilor nu am nimic) cu el la "lectia de zbor"hee hee

| Baiaaanca a răspuns:

Era un mess exact la fel, doar ca era cu Guta parca, si manelistii, iar daca tu esti printre cei 10 % care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga " n'ai tupeu fraiere!" sa dai mai departe messul.
Sa revin la intrebarea ta, eu nu am nimic cu el. Mi-e egal de ce se intampla. Eu sunt printre cei 100% care nu au treba cu nimic din toate acestea.

| xtina a răspuns:

Sunt printre cele 10%, nu-l suport!
La fel ca @Alecsandra

| Căpșuuu a răspuns:

Nu.as fi printre 90 % il ador pe baiatul ala:X:X:X

| KidDu` explică:

Alissa :
Doamne tu copila ce te agiti asa ca un pepsi? straight face
EU am zis ca as fi printre acei 10%?
Am zis eu ca nu`mi place de justin? laughing
Mie mi tot una laughing
Repede sari. laughing
Nu avem de ce sa fim invidiosi pentru ca nici un om nu poate fi invidios pe un copil cu fite in cap care isi arata chiloti in fata camerelor de filmat [ care transmit in aproape toata lumea ] sperand ca asa e mai,, truuu '' oh go on
Lasate oh go on

| Xonia a răspuns:

As fi printre alea 90%winking

| Kidd a răspuns:

In primul rand se scrie " fraiere". In al doilea rand nu sunt printre ei. Imi place. Nu am nimic cu el. Nu ar trebui sa judecati voi! El canta cu ce voce are si ce cantece are. Asta e.

Pa!