| StefyDenis a întrebat:

99.9% din persoanele de 10-15 ani ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara! Copy and paste daca esti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu, baaaaa!" [mass, sorry, nu m-am putut abtine )
Me And My Person: 99.9% din persoanele de 10-15 ani ar plange daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara! Copy and paste daca esti dintre acei 0.1% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu, baaaaa!"

Si intrebarea: ce ai face?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa arunce? E retardat? Are fete, are bani are totul.Si cand zic tot ma refer la sensul originar al cuvantului tot din DEX.Si ar fi cel mai idiot copil al lumii dar ar incepe sa suspine ca nu are prietena.Mai Biber, puiule fetele astea sunt bune numai sa strice totul ala de care vorbiram.Intelegi?(monolog)

| Psihiatra a răspuns:

Exact ca cei 0, 1%, dar asi lua si camera de filmat laughing Am primit asa ceva pe mess, dar era cu guta si toti manelistii.Se potriveste de minune si cu Justin Biberon.As si striga ceva gen SUUUKKKKEERRR! ca sa ma inteleaga tongue

| traficanta a răspuns:

Pai suntem mai multi astia cu 0, 1 al dracul 0, 1 nu mai creste odatarolling on the floor)

din partea mea poa'sa sara da nu mai sare odata?!

| Monna a răspuns:

Coca-Cola + Popcorn cu cascaval

| Narfundo a răspuns:

Da ce sunt taran? Sa strig "N-ai tupeu, baaa. O sa il privesc ca pe orice alta persoana.Nu il cunosc pe baiatul asta. Dar nu cred ca e in stare sa se arunce.Nu are de ce.Doar ca vreti voi.ca nu il suportilaughing. Mai vedeti-va in p.de lungu nasului.

| Loryoficial a răspuns:

Pai daca mas duce acolo, nu ar mai apuca sa sara...sau ar sari de frica sa nu fie injosit s-au batut![intelegiti voi!]happybig grin

| Aly_3645 a răspuns:

Buna mie sincer nu imi place Justin Bieber.Nu spun ca il detest, dar nu imi place. Daca ar fi sa se suie in varful unei cladiri si sa fie gata sa sara, sincer i-as spune ca nu are rost, ca nu merita sa sara ca e prea tanarbig grin

| Veverita a răspuns:

Eu as lua popcorn si suc, dar nu as zice "nu ai tupeu" as zice :sari odataaaaaaaaaaa! huooooo!

| deeaea a răspuns:

Nu imi place de el dar nu i mi place sa aud ca o persoana se sinucide orcine ar fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l`am trimis o datalaughingrolling on the floor multi l`au trimislaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici chiar 99. 9%, dar probabil ca peste 60% da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zici tu as face cu o sticla d cola popcorn cu o portavoce si o camera de filmat tonguetongue

| alexandru21 a răspuns:

Poti sa-mi aduci popcornul? laughing