| ea_5657 a întrebat:

A aparut breaking dawn twlinght? uni sp ca a aparut deja alti ca a aparut prima parte eu am cautat si am gsit doar trailer`ul sau ca prima part apare p 18 nov iar alti sp ca ap pe 18 nov tot filmu dau funda daca a aparut si imi dati site`ul

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! "Zori de zi"(breaking dawn) este 4a carte din seria "Twilight".Nu a aparut pe net, abia in cinematrografe va fi difuzat filmul in noiembrie pentru ca atunci o sa aiba premiera. Uite aici trailer-ul daca vrei sa il vezi: http://www.youtube.com/watch?v=U4d_qIGAiCE Dar filmul nu a aparut inca

| RominaMaria96 a răspuns:

Nu a aparut in Romania, probabil in alte tari. funda?