| Carlaaa a întrebat:

A citit si el tot ce a zis. A zis ca imi multumeste pentru tot ce il fac sa simta.
Chiar este minunat.
Fetelor, nu va pierdeti increderea! indiferent de cum sunt baietii acum, 1 din 1000 va fi cum e el pentru mine, eu l-am gasit intamplator, undeva unde nimeni nu se astepta, de la un simplu mesaj. am ajuns sa iubesc din tot sufletul.sa iubim din tot sufletul.
Are grija sa imi spuna zi de zi, ora de ora cat de speciala sunt, cat de mult ma iubestee. regreta ca nu stie sa exprime in cuvinte tot ce simte, regreta ca deocamdata nu ma poate strange in brate, asteptam cu nerabdare clipele alea.
Sunt constienta ca traiesc un vis. Si el la fel, gandim la fel, visam la aceleasi lucruri.
Sunt 4 ani si 10 luni diferenta intre noi.De ce am luat tocmai pe el? Pentru ca spre deosebire de pustanii din ziua de azi, el e matur, dar totusi copil, vrea sa cresc in ochii lui, sa ma protejeze, sa aiba grija sa nu imi mai faca nimeni rau.
A citit si ce ati spus voi, a zis ca e frumos ca vreau sa impartasesc tuturor fericirea mea. o fericire molipsitoare.
Fetelor. nu va lasati doborate de o relatie esuata.
Iar voi. baietilor, iubiti asa cum iubeste el, si va garantez ca veti zambi zi de zi, va veti schimba total asa cum s-a schimbat el.Va e rusine sa va exprimati sentimentele? Si lui ii era, el nu mai fusese asa, si totusi... uite. A facut-o pentru ca am zis prima ca il iubesc. a facut-o pentru ca nu a simtit ca se injoseste spunand asta.
Iubiti fetele si nu va bateti joc de ele. Pe la 20-22 ani, o sa vreti o fata cuminte, pana atunci va jucati... Nu va mai jucati pentru ca se poate sa nu se mai apropie nici una de voi...Pentru ca o sa va judece pentru cum erati.
Daca simtiti ca o iubiti. spuneti-o.Nu o lasati sa aiba impresia ca e singura care iubeste.
Eu stiu ce inseamna ca o fata sa se simta iubita. e cel mai frumos sentiment.
Vaiii. nu va pot explica ce simt, nu va pot explica acea bucurie imensa din sufletul meu de fiecare daca cand ii aud vocea.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Frumos ce spui aici. Ma bucur cand citesc asa ceva. Iubirea inca exista. Stim cu totii asta. Doar ca de multe ori ne e teama sa o gasim. Nu am mai avea pentru ce sa luptam. Iti multumesc pentru ca ne-ai amintit asta.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu iti uita propriile cuvinte:"Fetelor. nu va lasati doborate de o relatie esuata". Ai grijawinkingAminteste-ti ca suieratul sarpelui vine din locul de unde canta cele mai frumoase pasariwinking

| anad a răspuns:

Ma bucur pentru bucuria ta! Ma bucur pentru ca stii si poti sa apreciezi momentele speciale care vin in viata ta! Ma incanta felul cum vrei sa dai din bucuria ta tuturor! Sa nu te schimbi, aceste momente pot dainui sau nu, dar iti doresc sa ai puterea si intelepciunea sa le pastrezi sau sa le lasi in amintire si sa te bucuri ca ai avut parte de ele!

| Mjdolhfi a răspuns:

La 15 ani crezi asta? Asteapta mai incolo sa vezi, cel putin asta cred eu.[Nu o zic din rautate], insa inca esti o copila si nu stii ce inseamna iubirea. Da acum poate fi un vis, dar e trecator.Acum esti fericita si ti se pare totul perfect, dar cu timpul o sa realizezi ca nu e chiar asa.

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu ti-am zis oricum din proprie experienta, aceeasi varsta[si eu si el]...aceleasi ganduri day dreaming... oricum sper sa fie asa cum zici tuhappySa fii fericita alaturi de el si sa va iubiti mult>big grin

| Carlaaa explică:

Stii ca sunt relatii care dureaza de la 13-14 ani si dureaza o vesnicie?
Daca ai simti ce simt eu, ti-ai da seama ca ai gasit persoana potrivita.
Pana sa-l cunosc, asa credeam si eu...
Ca la 15 ani nu iti poti iubi decat parintii, eh... nu e asa.

| ana2205 a răspuns:

Ma bucur mult ca ai gasit baiatul potrivit! Sa fi fericita!

| ßέßέ a răspuns:

Foarte bine ca ne impartasesti lucrurile frumoase din viata ta. Insa mie una dragostea imi face greata de la un timp. Sunt egoista stiu sau poate n`am gasit baiatul potrivit care sa imi ofere o alta perspectiva asupra dragostei. Pastreaza`l pe baiatul asta daca va iubiti asa mult. :*

| Cappy a răspuns:

Eu nu renunt la tine bby pentru nimeni si nimic in lume si tu stii asta; x
Cu vocea ta si cu tine-n gand si-n suflet adorm noaptea si ma trezesc dimineatatongue
Imi faci viata frumoasa si fericita, Multumesc ca existi!
Te iubesc