| 135110512 a întrebat:

A cumparat cineva cartea lui Rurt Cristian de pe www.inaltimeperfecta.com chiar functioneaza? as vrea sa o cumpar si nu stiu ce sa fac chiar imi doresc mult sa mai cresc cativa centimetri in plus va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Zeppa a răspuns:

Functioneaza. daca te referi la cartea de pe www.inaltimeperfecta.com, site care inainte se numea inaltime.com. eu de vreo 5 saptamani urmez indicatiile din ea si pana acum am crescut 2 cm. Asta chiar doctorul mi-a zis-o cand am fost la masurat cu o saptamana in urma, si mi-a zis sa continui ceea ce fac, ca poate mai cresc :D Si cand mersesem la el cu cateva 2 luni in urma la masurare si sa-i cer sfaturi pentru cresterea inaltime, mi-a zis ca nu, imposibil sa mai cresc eu la 18 ani ca fata, ca nu stiu ce. chiar mi-a placut expresia de pe fata lui cand a vazut 2 cm in plus :D
Dar zic sa-i intrebi, ca poate nu functioneaza la oricine, sau cine stie, poate eu am avut noroc :D

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndyLavy a răspuns:

Astea sunt prostii, nu functioneaza nimic. cresti atat cat cresti, in functie de organismul tau, mai poti "adauga" ceva cm, prin sport, in alt mod nu se poate.

| Alex_Alexandru_1999_Mc3K a răspuns:

Sall care imi spune si mie cum faci sa crestii?