| MartiDianu a întrebat:

Mam inaltat cu 4cm in inaltime folosin programul aflat in cartea crestereaininaltime din site ul www.inaltimeperfecta.com Vreau sa cunosc si sa aflu daca mais persoane careau cartea asta cumparata tot de pe site ul inaltime perfecta.com sa stiu cat au crescut sa stiu cat au urmat programul sa stiu daca mai cesc si mai mult Deci ati cumparat careva carea?

4 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Pff poti sa cresti dupa ceva program?:o foarte tare :X da-mi si mie niste ponturi

| Sase a răspuns:

Suna a vrajeala vrajelilor, mai ales din cauza intrebarii tale ostentative.

| Claudiu195 a răspuns:

Eu fac de 2 saptamani si inca nu a dat nici un rezultat.Tu dupa cat timp ai crescut 4 cm?

| alicequeen23 a răspuns:

Tu esti norocos... eu urmes programul de 6 saptamani imediat si numai 2 cm m-am inaltat...