| 135110512 a întrebat:

A cumparat cineva cartea lui Rurt Cristian de pe www.inaltimeperfecta.com chiar functioneaza? as vrea sa o cumpar si nu stiu ce sa fac chiar imi doresc mult sa mai cresc cativa centimetri in plus va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Zeppa a răspuns:

Functioneaza. daca te referi la cartea de pe www.inaltimeperfecta.com, site care inainte se numea inaltime.com. eu de vreo 5 saptamani urmez indicatiile din ea si pana acum am crescut 2 cm. Asta chiar doctorul mi-a zis-o cand am fost la masurat cu o saptamana in urma, si mi-a zis sa continui ceea ce fac, ca poate mai cresc :D Si cand mersesem la el cu cateva 2 luni in urma la masurare si sa-i cer sfaturi pentru cresterea inaltime, mi-a zis ca nu, imposibil sa mai cresc eu la 18 ani ca fata, ca nu stiu ce. chiar mi-a placut expresia de pe fata lui cand a vazut 2 cm in plus :D
Dar zic sa-i intrebi, ca poate nu functioneaza la oricine, sau cine stie, poate eu am avut noroc :D

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Astea sunt prostii, nu functioneaza nimic. cresti atat cat cresti, in functie de organismul tau, mai poti "adauga" ceva cm, prin sport, in alt mod nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_Alexandru_1999_Mc3K a răspuns:

Sall care imi spune si mie cum faci sa crestii?