| PrivesteCatreCer a întrebat:

A cumparat cineva scaunul asta :
https://www.emag.ro/......DNP06YBBM/

low budget asa, avand in vedere ca am un scaun din 2005 :)))))) merita?

Răspuns Câştigător
| Mynameis93 a răspuns:

Merită.E super comod

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Toate bune si frumoase cu scaunul asta, dar din cauza transpiratiei pe cotiere sau chiar pe tot scaunul pielea sintetica se va degrada in timp, se va usca si decoji.
Daca vrei sa-l pastrezi mai mult pune un prosop pe el (unul din ala de plaja e destul de bun) iar pe cotiere nu stiu cum procedezi.
Nu am acest tip de scaun dar pielea ecologica este aceeasi. E decent ca pret, dar trebuie sa fie si ergonomic.