| Andreea19Alina a întrebat:

A folosit cineva benzi pentru albirea dintilor "Crest Whitestrips 3D"? Ati obtinut rezultatele dorite si promovate de ei? De unde le-ati achizitionat?

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Da, am folosit de 2 ori, sunt bune, albesc dintii. Insa ii sensibilizeaza si distrug smaltul dintilor. Le-am comandat de pe net.
Rezultatul tine in jur de un an, dupa aceea incep sa se ingalbeneasca iarasi si trebuie sa le folosesti constant. De aceea eu am renuntat la ele si mi-am facut albire la dentist, e mult mai sanatos pentru dinti, deoarece stomatologul foloseste solutii care sa protejeze dintii