| StilSanatos a întrebat:

A incercat cineva dieta nicoletei luciu? da rezultate? ast id-urile voastre pe privat daca vreti pentru a vb.mersi

Răspuns Câştigător
| AGGA a răspuns:

Sa stii ca acea dieta a fost prescrisa de un specialist in nutritie si este strict dedicata nevoilor, necesitatilor metabolismului Nicoletei, daca chiar vrei sa slabesti du-te si tu la medicul nutritionist si iti va prescrie o reteta special pentru organismul ta(greutate, inaltime, metabolism), nu iti strica tu metabolismul cu retetele nu stiu cuitongue

3 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Da am tinut eu 2 saptamani.happy
maddu_93

| StilSanatos explică:

Pentru happypills pai dieta contine compot de mere si supa cauta pe google dieta nicoleta luciu si gasesti totul complet

| HappyPills a răspuns:

Imi spui si mie dieta?
te rog