| alexandru21 a întrebat:

A mai folosit cineva gelul-crema 3in1 Clearasil Stayclear? Daca da, va rog spuneti-mi si mie daca si-a facut efectul si in cat timp si eventual daca a avut efecte adverse.

Aceasta este pagina produsului: http://www.clearasil.ro/......normal.php

1 răspuns:
| Landied a răspuns:

Pfoa, eu l-am folosit si nu l-am terminatstraight facepentru mine, nu si-a facut efectulsad. Mi-a facut chiar mai rau:umfla cosurile si imi facea pielea grasa. Din cauza asta nici nu l-am mai folosit. Dar asta e la tenul meu.Depinde de tenul fiecaruiahappy