| BlueBird a întrebat:

A mai fost cineva pana acum la olimpiada de desen ?Sunt clasa a 9-a. Daca da cum e ? Sunt teme grele ? Imi puteti da cateva detalii? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Membru23 a răspuns:

Salut am fost eu la olimpiade de desen dar nu are rost vin copii foarte foarte buni si ce sa zic temele sunt usoare dar se pune accentu pe umbre combinatii de culori... FUNDA?

| bingolina a răspuns:

Nu sunt intrebari grele.O sa te puna sa desenezi ceva si o sa-ti puna intrebari de cei mai renumiti pictori!