| Darrina a întrebat:

A mai tinut cineva dieta disociata? Ce cantitate de alimente ati mancat zilnic? Funcționează?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. daca esti fata las-o usor si cu fructele. e atat de simplu. fa asta 2 saptamani si o sa vezi diferente incredibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ținut și a fost degeaba. Datorită faptului că nu ai o limită, ajungi să te îngrași la loc imediat după ce te lași de ea. Depinde si ce fel de disociere ai adoptat, dar eu am tinut în toate felurile și nu a mers decât pe scurtă durată de timp. Încearcă să-ți schimbi regimul alimentar și nu să ții o dietă, e mult mai bine.

| millar a răspuns:

Ai tinut dieta cum a mers?

| Catysara a răspuns:

Dietele in general sunt nocive pentru organism. Pur si simplu schimba-ti stilul de viata, renunta la prajeli, mancaruri grase, dulciuri, sucuri si alte bombe calorice si apuca te de sport si vei avea rezultate fabuloase si de durata
. Cu diete slabesti dar risti sa pui dublu dupa ce inchei dieta. Bafta si perseverenta