A mai trecut un An. E timpul pentru alegerea Userului Anului 2020! Care e propunerea ta?

Dragilor,

A mai trecut un an, cu bune și cu rele, un an atipic pentru noi toți și sperăm că ați ajuns la finalul lui sănătoși.

Așa cum v-ați obișnuit în această perioadă alegem Userul Anului! Deși nu a fost un an așa cum ne-am fi așteptat, măcar să îl încheiem într-o notă de normalitate. Mie una, mi-e cam dor de ea!

Așadar, dăm drumul la nominalizările pentru Userul Anului 2020 până pe 23 decembrie inclusiv.

Condițiile nu s-au schimbat prea mult:

- să fi avut în ultimul an minimum 30 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Vă așteptăm comentariile cu numele userului pe care voi îl considerați că ar merita să fie Userul Anului 2020. Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus.

Când s-a încheiat etapa de propuneri, vom analiza și vom valida membrii apoi va începe procesul de votare până pe 6 ianuarie.

Premiul e unul surpriză din magazinul de premii și vom mai acorda înca un unul pentru cel mai activ nou membru TPU.

Să curgă propunerile!

PS. Aștept si autonominalizările :)

203 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Adry chiar daca a mai fost nominizata si anul trecut o nominalizez, i-ati furat titlul anul trecut si l-ati pus pe Sadrian pe nu stiu ce baza... daca tot vreti voturi lasati ca lumea sa voteze, pe bune nu mai puneti din oficiu userii vostri, nu cred ca au votat majoritatea cu mosul anul trecut.

Ar mai fi cativa pe care ii mai propun : supadeceapa, Ju7st, GabiDumitrescu si hai sa il trec si pe Bogdan, e user vechi si ar fi ceva nou acolo 'sus'. Mai trebuie schimbata atmosfera pe site, mereu aceeasi an de an e plictisitor.

| Adry05 a răspuns (pentru eckblume):

Aww mersi

| DonEduardo a răspuns:

Dar cel mai mult tin cu DoarBogdan. E un user tare bun.

| Adry05 a răspuns (pentru siriusblack98):

Mulțumesc awww.
dar sadrian a fost anul trecut

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Ești un drăguuuț doamne, mulțumesc

| Adry05 a răspuns:

Hm cred că pe Bogdan și eu și Corbu Rosu și Dimmero

| Jus7t a răspuns:

Iar acum să îmi folosesc dreptul de a propune. Deci, propun doar două persoane, deși apreciez mai multe.

Eckblume.
Adry05.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O propun si pe supadeceapa

| AvalohAlyn a răspuns:

Propun pe AvalohAlin.
Pam pamlaughing

| Werrich a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si eu, e un user foarte activ din ce am vazut.

| Adry05 a răspuns (pentru Jus7t):

Mersi mult, îmi conduci și anul ăsta campania laughing))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Evident ca ar fi frumos sa propun si eu big grin

Fara sa ma lungesc, cum o facde obicei, as vrea sa le multumesc tuturor celor care m-au propus pentru procesul de votare. Chiar ma bucur pentru cuvintele frumoase spuse. Le multumesc si celor care nu au facut-o, in numele celorlalti, pentru comunitate ^_^

Stiu a multi nu ma cunosc, nu am fost nominalizat deloc pana acum, si ca nu sunt asa "cunoscut". As vrea sa dau comentariu la fiecare persoana, dar doar as umple de comentatii, si nu as vrea sa "ingreunez" procesul.

Daca ar fi sa votez pe cineva, as vota STRICT legat de acest an, nu legat de anii trecuti, pentru ca... pana la urma se numeste utilizatorul anului respectiv. Deci pe langa voturile celorlalte persoane si al meu (fara egoism), as spune corbulalrosu, chiar da raspunsuri doar la o singura categorie, o face cum trebuie, parerea mea. Si anul asta (nu stiu ceilalti), a raspuns la subiect si detaliat legat de fiecare intrebare (aproape).

Pe langa asta, as da un vot la fiecare utilizator, daca as putea.

Inca odata, m-am referit strict la acest an, nu la alti ani. Oricum, nu ca ar conta prea mult votul meu, nu as vrea sa influentez pe nimeni. Pana la urma, cei "vechi" au prioritate, ma gandesc, asa ca imi astept randul.

Numai bine si zile frumoase la toata lumea.

O, era sa uit " ^_^ ".

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Cu placere! Pai meritai anul trecut daca nu se faceau manevre, plus de asta sa mai fie si tineretul, nu doar pensionarii. Multumesc de nominalizare si eu dar n-am ce cauta acolo, nu ma intereseaza titlurile de genul, va ofer locul meu oricand.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bogdan toti au sanse egale

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Stiu asta. Fiecare votaza in functie de motivele lor, indiferent care ar fi acestea. Cum am spus, nu vreau sa influentez pe nimeni, imi pastre starea neutra.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e adevarat, uite pe mine ma atras mossoti din prima clipa, vorbesc serios si era nou pe site

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai da, acesta este un caz, cazul tau. Cazul meu este altul si la fel cazul tuturor.
Si eu am raspuns in functie de ce am considerat ca ar fi mai corect, pentru acest an.
Toti raspund in functie de ce considera ei, indiferent de motiv. Este dreptul lor happy

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Motane si tu ai 8 ani ca si mine nu esti nou

| anonima188888 a răspuns:

Adry05 sau doar bogdan pentru răspunsuri inteligentehappy

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Catrice):

Da, e spus tocmai jos.

| DonEduardo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu esti vechi. Esti de 8 ani aici.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru anonim_4396):

Aprob. si nu este cel mai destept user ci si cel mai destept om de pe planeta chiar cea mai desteapta fiinta din univers la drept vorbind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Stiu

| eckblume a răspuns (pentru Jus7t):

Multumesc, apreciez happy
https://imgur.com/gallery/b1Rcb

| Adry05 a răspuns (pentru anonima188888):

Mulțumeeeesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adaug: Impersonal. Wr3nch, YourMind, suntserios, TamplaruAnisoara, StrongHeart, sirius98 ca mentiuni onorabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DoarBogdan merita sa fie ales userul anului.
Și mosotti da răspunsuri bune
Whitelife
Ray pune întrebări interesante
Bătrânulintelept77 ioandelasal
Celcestietot

| Stelian2015 a răspuns:

Lovesleep, Sabin89 si atat.

| NLS a răspuns:

Mihai69
eckblume
Adry05
dannyel86
PainTech