A mai trecut un An. E timpul pentru alegerea Userului Anului 2020! Care e propunerea ta?

Dragilor,

A mai trecut un an, cu bune și cu rele, un an atipic pentru noi toți și sperăm că ați ajuns la finalul lui sănătoși.

Așa cum v-ați obișnuit în această perioadă alegem Userul Anului! Deși nu a fost un an așa cum ne-am fi așteptat, măcar să îl încheiem într-o notă de normalitate. Mie una, mi-e cam dor de ea!

Așadar, dăm drumul la nominalizările pentru Userul Anului 2020 până pe 23 decembrie inclusiv.

Condițiile nu s-au schimbat prea mult:

- să fi avut în ultimul an minimum 30 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Vă așteptăm comentariile cu numele userului pe care voi îl considerați că ar merita să fie Userul Anului 2020. Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus.

Când s-a încheiat etapa de propuneri, vom analiza și vom valida membrii apoi va începe procesul de votare până pe 6 ianuarie.

Premiul e unul surpriză din magazinul de premii și vom mai acorda înca un unul pentru cel mai activ nou membru TPU.

Să curgă propunerile!

PS. Aștept si autonominalizările :)

203 răspunsuri:
| eckblume a răspuns:

Eu as avea mai multe propuneri:
-Adry05, deoarece raspunde constructiv oricarei intrebari; are si simtul umorului,
-DoarBogdan -> are foarte multe raspunsuri motivationale, optimiste si niciodata nu a judecat in rau vreun user,
-NLS -> clar, are cele mai detaliate raspunsuri ce tin de tehnologie, e de mare ajutor
-Andreeush -> e foarte intelegatoare si nu critica userii,
-Ioandelasal -> ofera raspunsuri corecte in probleme care tin de domeniul justitiei
Mai sunt multi pe care ii apreciez, dar cred ca nu se incadreaza in cerinte.

| LPCTSTR a răspuns:

Am preferati, poate:
RAY
NLS
Fatamuntilor
dannyel86
batranulintelept77
Algo098

Toti dau raspunsuri bune si conforme.

| Kuroo a răspuns:

Raspunsurile lui DoarBogdan au fost destul de bune si motivationale, ar merita titlul.
Si iar ce am observat din anumite discutii, oamenii tind sa nominalizeze si persoane ce au activat doar in anii trecuti, ceea ce nu ar fi corect. E utilizatorul anului, nu al anilor.

| Catrice a răspuns:

Hmm...ne mai putem propune și pe noi înșine?

| Marian7777 a răspuns:

Eu consider că "Userul Anului 2020" trebuie să fie, cu siguranță, DoarBogdan! Acest domn este deosebit prin răspunsurile pe care ni le-a acordat majorității de pe TPU. Este original prin ceea ce zice, încearcă să caute rezolvările la majoritatea întrebărilor puse de noi, iar răspunsurile lui sunt originale și foarte ajutătoare pentru toți, mai ales sfaturile pe care le dă despre viață și nu numai! În final, pot spune că DoarBogdan este, cu adevărat, un model al cunoașterii și o dovadă că încă există oameni care ajută cu drag pe alții cu orice sfat sau gând bun pe care îl are! Succes!

| TPU.ro explică (pentru Catrice):

Bineinteles!
Eu ma autopropun pentru adminul anului!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Eu zic sa ai grija, sigur este ceva capcana thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hmm.

| Catrice a răspuns (pentru TPU.ro):

Exista titlul asta? Super, habar n-aveam.
In cazul asta, mă bag și eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca eu pentru ca sunt de departe cel mai destept user

| NotNamed a răspuns:

Corbulalbrosu - pentru ca e cel mai bun sexolog de pe sitr
DoarBogdan - si.n gaura de sarpe il gasesc.e peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DoarBogdan

| TPU.ro explică (pentru Catrice):

Nu cred ca te ridici la nivelul meu, dar ai libertatea de a candida big grin

| Catrice a răspuns (pentru TPU.ro):

Mama,cata grandomanie...
Mă refeream pentru userul anuluiwinking
(Well, daca as avea rolul tau, probabil te-as depășihee hee)

| Frank51 a răspuns:

Haideti cu voturile pentru DoarBogdan, votam raul cel mai mic laughing

| Roberrt21 a răspuns:

Corbulalbrosu - il apreciez foarte mult, da răspunsuri corect si bune, el merita foarte mult

| Furnicuta000 a răspuns:

DoarBogdan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o lista cu favoritii mei.
-zilog: are niste raspunsuri extrem de lungi si amuzante, am râs la raspunsurile acestui domn o gramada cu prietenii. Iar raspunsurile sunt chiar bune, dar sunt in așa fel incat au hazul lor unic. Nu stiu daca dânsul așa vorbeste si gandeste el sau daca joacă un rol(ceea ce ar fi de-a dreptul genial), dar imi este tare drag!
-corbulalbroșu: are de departe cele mai bune raspunsuri din categoria Dragoste și Sex, pline de informatii, dar si un strop de umor. Totusi sunt date cu copy-paste(ceea ce e de asteptat deoarece intrebarile se tot repeta). Nu este prea activ in alte categorii, dar se face observat acolo.
- Crissi99: un caracter interesant, intrebari destul de bune. Apreciez pasiunea acesteia pentru credința ei, in ciuda comentariilor mai rautacioase pe care le mai primeste pentru aceasta.
-Clint: joaca bine rolul de Alpha Male, puternicul, iluminatul, insensibilul.
-sadrian46: un sac fara fund de intelepciune si un umor foarte up to date.
-RAY: caracter intrigant, ii place ceaiul verde.
-DoarBogdan: Acest baiat este tare simpatic, dedica foarte mult timp pentru TPU, este Campionul Zilei aproape in fiecare zi. As zice totusi, fara nicio rautate, ca dintre toti acestia are mai putina personalitate. Se concentreaza pe a da raspunsuri bune, corecte, neutre!(cat sa fie apreciate de editori)si nu "isi permite" sa iasa foarte mult in evidenta. Dar e ok. Cel mai probabil el va castiga, de aceea l-am pus mai in josul listei, pentru a promova si alte lume(de dragul evitarii repetitivitatii)
-Jassmina: Raspunsuri mature si pertinente de la o femeie cu incredere in ea.
In ultimul rând as avea obrăznicia de a ma autonominaliza si pe mine, deoarece am dedicat destul de mult efort acestei activitati si consider ca am facut o treaba destul de buna pentru a fi o optiune pertinenta. Asta daca si dumneavoastra impatrasiti aceasta parere. happy

| OFQuestions a răspuns:

Eu il propun pe DoarBogdan, deoarece da raspunsuri bune si se poarta frumos cu toata lumea.

| RAY a răspuns:

Un nou an mai fericit ca acesta va doresc tuturor
cei care mi-au iluminat mintea si sper ca si eu cat am putut

Mosotti -ma iluminat inca de am intrat aici, stie sa argumenteze rational, nu este impulsiv, are un suflet de aur
https://www.tpu.ro/utilizator/tpu- si dvs m-ati iluminat cu gândirea dvs matura, înțelegătoare
DoarBogdan-un filozof care oferă motivație si sprijin tuturor
RKBlue -un om cu multe cunoștințe
Wr3nch-ajuta comunitatea
doctorandus-un doctor in știința, el dovedește tot ce argumentează
https://www.tpu.ro/utilizator/qmih m-a ajutat cu îmbunătățirea mintala
https://www.tpu.ro/utilizator/aamqfk răspunsuri care deschid minți
https://www.tpu.ro/utilizator/abvbbe îmi place iluminarea acestui user, a evoluat
Overeem - caramardul meu de anexitate
Hecate -ai ce invata din critica ei, m-a ajutat si ea
Nemessys -raspunsuri bune in ceea ce priveste afacerile
Dismally-un tip iluminat
LoveSleep
minrest

si încă mai sunt ușeri care au ajutat comunitatea, mă bucur ca sunt mai multe persoane care gândesc înainte sa scrie, se informează, bravo lor

| OFQuestions a răspuns:

Ah, si mi-am amintit de VacaGrasaVerginica. Merita si el o propunere, mereu impartaseste cu noi dilemele de la munca. laughing

| Jus7t a răspuns:

Ofer votul pentru userul anului unei domnișoare ce o să îmi ofere clipe de neuitat.
Analizele făcute, la ea că la mine e dezordine, sunt discret, totul rămâne între noi, vreau să fie jucăușă, să știe când să fie puțin perversă, să vorbească murdar uneori să îmi tragă o palmă peste față și să mă lase să o trag de păr.
Restul cerințelor le aflați atunci, consider că e un schimb corect, o să aștept propuneri.

| siriusblack98 a răspuns:

Adry05 de departe. De ce? Pentru ca merita, restul sunt retardati si trolli in proportie de 95%.
Sau oricare altcineva cu exceptia lui RAY si lui sadrian. Unul se crede buricul pamantului si se da un mare erudit ilustru care nu pricepe de il ocolesc femeile, iar celalalt arunca cu raspunsuri pe banda rulanta dar calitatea lipseste. Mult copy paste si raspunsuri la modul ''nu stiu, cauta pe Google''.

| Werrich a răspuns:

AnisoaraTamplaru deoarece ne reaminteste cat de importanta este religia in viata omului
AvalohAlyn -> membru din 2009

| anonimg a răspuns:

Unde votam? Doar aici in scris?

| RAY a răspuns:

Zi-mi tu de ce nu ma plac fetele sa stim si noi?
uite ce afirm eu din studii, cercetari, teoria evolutiei, selectia sexuala
genele se exprima prin trasaturi fizice, cei care au trasaturi mai frumoase se reproduc mai des cei care nu au trasaturi frumoase se reproduc mai rar
uite ce spune un cercetator
genele sunt reflectia unui sistem imunitar mai bun si o adaptabilitate mai bune

| RAY a răspuns (pentru anonimg):

E doar nominalizarea

| DonEduardo a răspuns:

Propuneri:
-Impersonal
-DoarBogdan
-Ray
-Crissi99
-StrongHeart
-Wr3nch
-InYourMind

| RAY a răspuns:

Unul se crede buricul pamantului si se da un mare erudit ilustru care nu pricepe de il ocolesc femeile

am spus eu asa ceva vreodata,din contra am spus ca sunt intr o evolutie continua si promovez asta,promovez iluminarea fiecaruia sa gaseasca potentialul adevarat, nu promovez zona de confort, nu ma cred nimic, spunea budda comportate cu cei inferiori ca si cum ai fii mai inferiori ca ei, in nici un caz nu ma consider superior sau vreun erudit, nici macar nu am spus vreodata sa imi urmeze cineva sfaturile sau ca eu detin vreun adevarat, fiecare are propia lui minte si poate gandi, eu vorbesc ce invat de la alti si ce experiente am, am invatat de la cel din lista mea si reciproc

| DonEduardo a răspuns:

A, si ar mai fi si Drimmero.