| anonim_4396 a întrebat:

Cum alegeți userului anului 2015, pe ce criterii? Cum vă motivați alegerea făcută?

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Persoana care m-a ajutat cel mai mult personal

| J0B0MAT a răspuns:

Inca nu m-am decis, dar as fi ales pe cineva care a vrut sa fie prietenul meu, dar apoi a spus ca nu mai e si m-a scos de la prieteni si m-am suparat pe el.tongue

| Divy a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu-i frumos ste superi pe el. Nu mai e, ce? Interesat?
De ce te-a scos îi ocupai spațiul în lista de prieteni? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Divy):

Nu mai suntem prieteni.Asta e, m-am suparat. Sunt rea, dar el e cel mai RAU.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cum observi i-am scos pe toți de la prieteni. Merci oricum, doar sunt fericit că am ajuns până aici.

| Divy a răspuns (pentru J0B0MAT):

Rău cu rău, dar mai rău e fără rău
Era perfect nu înțeleg ce n-a mers ^_^ eeh asta e sper să-ți treacă.
Știi că poți șterge oricând cu gumawinking

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Tu ești motivul? Ești fericit happy e bine, dar nu fi fericit pentru tristețea altora

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Dar ce ti-au facut ma toti de i-ai sters?sad
Cu placere.

| T0T a răspuns (pentru Divy):

Eu nu-s fericit pentru tristețea altora...Adevărul e că e o fată rea. laughing Dar așa rea cum e e totuși o fată de treabă.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nimic nu mi-au făcut.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt mai rea decat tine.tongue

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai atunci nu ai avut niciun motiv sa ne stergi. Singurl motiv ar fi ca esti tu Rau, CEL MAI RAU.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu-s rău....Sunt un băiat buuun. Am un suflet mare care emană căldură și culoare...Și lumină. Nicio stea nu se compară cu el.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Am avut eu un moment...

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Mai taie din sufletul ala.Si din momentele alea.laughing
Stergi prietenii fiindca ai tu momente, auzi la el scuza!

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Prietenii...Mda...Prietenia nu este scrisă pe o foaie de hârtie, sau pe un site. Prietenia este scrisă în suflet și chiar dacă vrei să o ștergi tot rămâne ceva vizibil, asemeni unui creion ascuțit cu care scrii pe o foaie "prietenie". Urma creionului va rămâne acolo mereu, chiar dacă nu va mai fi vizibilă urma gri lăsată de mină.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Da,ma bucur ca am ramas intiparita in sufletul tau.Dar voiam sa fie si oficial aici pe site. Dar asta e, m-ai suparat.Esti Rau.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ufff tu chiar nu apreciezi nimic laughing Tu ești reaua!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Ce sa apreciez? Iti da omul cerere, se roaga de tine o zi intreaga, iar a doua zi ii spui ca nu mai sunteti prieteni si il stergi din lista.
Daca tot eu sunt rea ......si-a luat universul vacanta.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Gata, ți-am dat cerere și dacă o accepți vei fi singurul prieten din listă, dar cum ziceam nu e așa importantă. Fericită?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

N-am nicio cerere, raule.
Si chiar daca imi dai, apoi sa ma scoti iar fiindca ai tu momente, nu imi place.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Îmi zice că sunt deja prietenul tău. Trimite tu cerere. Încerc să nu te mai scot. Înțelege-mă și pe mine, reao.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu-ti mai trimit nimic.Ti-am trimis o data.Si uite ce s-a intamplat.
Nu te cred, esti un rau.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Omg, sunt in lista ta si tu in a mea.Nu inteleg de ce.N-am primit nimic.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Asta se întâmplă când îl pui la încercare pe Grey laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Creepy.
A venit universul din vacanta.
Care Grey, Christian Grey?laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Era mai misto C.Grey tongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nuuu.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Ba da, asta ca sa vezi cat de rau poti fi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala e concurs de cine e mai popular. Personal am ales pe cineva care stiu ca ajuta pe cei de la tehnologie nu altul care e doar un frustrat si curva care pana acum putin timp doar insulta pe cine putea si deodata ajuta oamenii laughing.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt cam nou, are rost să votez dacă nu prea am habar despre acei utilizatori?

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Parerea mea e ca e aiurea dar poti face ce vrei laughing, nu e ca acel titlu conteaza ceva. Degeaba ai acel "userului anului " dar esti rahat, vorbesc in general nu de persoana ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa-mi spun opinia public pe aici intrucat nu pot vota, fiind pe cont nou, iar pe celelalte au avut grija madam Cristina si agentii sai sa le suspende in timp util.

Il aleg pe Kodrutz pentru ca se pricepe la Tehnologie si chiar are raspunsuri cu folos pe site si la mai multe categorii. In general pare un om cu toate tiglele pe casa. E demn de un asemenea titlu pe TPU. Nu ne face de ras.

Pe cand restul...meh!

Ordinea preferintelor ar fi asta:

Kodrutz
alessia5158
floresdemayo
Angycut
caramela
bursuc001
InquireWithin
Endoryus
GreyWest

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca este coorent, activ, si raspunde la subiect - Endoryus, bafta, ai fost votat de je!

| MorganaM a răspuns:

Sa fiu sincera, nu prea ai de unde alege... Cel putin pe un user, adica, pe comentariile sale, le-am vazut destul de des, iar mereu are un limbaj vulgar, impertinent, fara respect fata de nimeni, mereu cu o atitudine contra-femeilor, fetelor. Adic chiar avea un limbaj exagerat de jignitor, degradant si ce mai vreti voi. Iar cand am vazut ca e propus pentru a fi utilizatorul anului, am ramas socata... Daca asemenea caracter e propus drept utilizator al anului, inseamna ca,,,, ne reprezinta?! Doamne fereste! sad

| Divy a răspuns (pentru MorganaM):

Să ferească tongue
Eeeh ţinând cont că admin-ul e fată mă face să mă gândesc asupra acestor mici impedimente