A mai trecut un An. E timpul pentru alegerea Userului Anului 2020! Care e propunerea ta?

Dragilor,

A mai trecut un an, cu bune și cu rele, un an atipic pentru noi toți și sperăm că ați ajuns la finalul lui sănătoși.

Așa cum v-ați obișnuit în această perioadă alegem Userul Anului! Deși nu a fost un an așa cum ne-am fi așteptat, măcar să îl încheiem într-o notă de normalitate. Mie una, mi-e cam dor de ea!

Așadar, dăm drumul la nominalizările pentru Userul Anului 2020 până pe 23 decembrie inclusiv.

Condițiile nu s-au schimbat prea mult:

- să fi avut în ultimul an minimum 30 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Vă așteptăm comentariile cu numele userului pe care voi îl considerați că ar merita să fie Userul Anului 2020. Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus.

Când s-a încheiat etapa de propuneri, vom analiza și vom valida membrii apoi va începe procesul de votare până pe 6 ianuarie.

Premiul e unul surpriză din magazinul de premii și vom mai acorda înca un unul pentru cel mai activ nou membru TPU.

Să curgă propunerile!

PS. Aștept si autonominalizările :)

203 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Regis, nimeni nu e mai bun decat el, pentru mine va ramane userul anului in fiecare an

| Adry05 a răspuns:

Hm cred că pe Bogdan și eu și Corbu Rosu și Dimmero

| AvalohAlyn a răspuns:

Propun pe AvalohAlin.
Pam pamlaughing

| Werrich a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si eu, e un user foarte activ din ce am vazut.

| Ofiintă a răspuns:

Nemessys. Răspunsuri calitative, nu doar cantitative.

| Nemessys a răspuns (pentru Ofiintă):

Multumesc, dar n-am nicio sansa anul asta, mai ales in fata lui Bogdan. laughing Omul ala scrie cat scriam eu in 2017/18, dar acum nu prea-mi permite timpul'.

| Simpatic a răspuns (pentru Nemessys):

Din pacate asta este un argument dupa care toti se ghideaza si in viata de zi cu zi, cat de mult te faci remarcat cata reclama iti faci, e gresit cum aleg multi dintre userii de aici in functie de cantitate.
Ca unii nu au ce face si fac 1000 de postari pe zi, eu nu zic ca nu pot fi si calitative, dar dintre unul care are 1000 de postari pe zi la toate categoriile si unul care m-a ajutat candva cu un mic sfat acolo eu as alege pe cel de-al doilea, de asta mi-am si exprimat mahnirea cu cateva pagini mai in urma si ca sa vedeti ca multi au fost de acord cu ceea ce am scris mi-au dat vreo 10 aprecieri pentru chestia aia scrisa.
Eu oricum nu doresc sa intru in nicio competitie nici aici si nici in viata reala,doar ca userii gandesc in marea lor majoritate in spirit de turma, cum zicea mai sus Celcestie tot si e valabil si pentru mine cat mai ales pentru altii, par daca ar intra toti "amortitii" pe care unii dintre noi i-am ajutat cu sfaturi bune si ne-am ocupat de ei si in privat din timpul nostru am avea sute de propuneri, dar asta este cum v-am zis si in viata de zi cu zi faci bine unora dupa un timp te uita, daca le faci rau nu te uita toata viata, DECI IN CONCLUZIE NU FACETI BINE NIMANUI DAR NICI RAU, CA E UN PACAT SA FACI RAU, dar nu ajuta frate pe nimeni ca nimeni nu merita!

| Ofiintă a răspuns (pentru Nemessys):

Menționasem că apreciez modul de abordare. Cantitatea mă lasă rece.

| Nemessys a răspuns (pentru Simpatic):

1. Corect. Din punctul meu de vedere, asta este si motivul pentru care sadrian a fost ales userul anului 2019. A oferit extrem de multe raspunsuri, toata lumea il vedea cam la fiecare intrebare si de aia a ramas in milte multora, in comparatie cu unul pe care-l vedeau la o intrebare din 10, chiar daca raspunsurile lui erau mai calitative.
Este foarte greu, aproape spre imposibil sa oferi raspuns folositor, chiar la orice intrebare, fara ca macar sa dea de banuit ca ai raspuns doar ca sa primesti puncte in plus. Habar n-ai cate intrebari am vazut eu la care nu stiam raspunsul, sau totusi puteam sa-mi dau cu parerea, dar am preferat sa nu o fac pentru ca nu stiu ce trebuia sa scriu. Plus ca eu vizitez doar categoriile : adolescenti, conversatii, gragoste si sex si familie si relatii, atat. La altele nu ma uit pentru ca nu ma pricep la altceva.
2. Chestia asta creeaza competitie, ii face pe useri sa devina competivi si sa lase raspunsuri decente spre proaste, doar ca sa aiba sanse mai mari sa castige titlul. Nu stiu daca mai tii minte, dar pana in 2016, puteai obtine titlul de,, capionul zilei" doar daca ofereai cele mai multe raspunsuri in ziua respectiva. La scurt timp dupa, s-a eliminat si s-au adaugat monezile. De ce? Scrie si pe TPU.,, Preferam sa rasplatim calitatea, nu cantitate" si au facut o decizie foarte buna, numai ca aici, la userul anului, nu se aplica aceeasi regula. Eu de fel ma uit si la raportul,, raspunsuri / raspunsuri castigatoare ". Cand il vezi pe unu' care are 50.000 de raspunsuri, si doar 500 de fundite, cam ce parere iti faci despre el si despre raspunsurile lui?

Stiu ce zici laughing. Si eu am oferit mii de raspunsuri la useri care poate au intrat pentru prima si ultima data aici, iar acum iti dai seama ca nu intra ei sa-l voteze pe X sau Y. Nici nu stiu ca exista asa ceva. Cei mai activi useri se voteaza intre ei si-l voteaza pe cel care-l vad cel mai des.

| darrio2007 a răspuns:

Ioandelasal.

| Simpatic a răspuns:

Desi nu am mai intrat de ceva vreme pe aici din motive personale aflu cu stupoare ca numai sunt nominalizat ca anul trecut de nimeni si toti se intrec in a da 1-2 nume de fiecare data aceeasi useri, no hate aici, nici nu vreau nici nu doresc sa castig ceva, tot ce am castigat in viata a fost pe munca mea, deci nu as accepta vreodata vreun premiu de la TPU, doar ca ma irita putin faptul ca useri pe care i-am ajutat cu sfaturi bune zic eu, unii vroiau sa se omoare chiar, nu au intors un pic din binele pe care li l-am facut, ei si nici cei cu care am pierdut ore si zile de schimbat mesaje in privat, motiv pentru care am decis sa numai ajut pe nimeni in privat pe viitor.
Revenind la propuneri propun asa:
Pe zilog pentru ca e un user putin "dus" dar in sensul bun si accepta si gluma si a trecut cu vederea faptul ca l-am luat la misto in trecut, si astfel mi-a castigat increderea.
Pe mgtow pentru ca amandoi suntem usor misogini, adica nu suportam prostituatele.
Si pe mine simpatik pentru ceea ce am facut pana acum cateva luni cand nu am mai intrat.
Ma doare fix in pix ca nu voi primi nicio nominalizare, doar ca sunt usor dezamagit ca atunci cand faci bine te uita repede meltenii, cand faci rau te tin minte toate viata! Multi nu realizati dar avem o admina de nota 10, asta ca o paranteza la o discutie de mai sus, numai eu stiu de cate ori m-a pasuit, auziti doamna admin? stegem cu buretele bilele negre din 2020 si in 2021 incepem pe curat, nu contorizam ok? Sa ne auzim cu bine.

Deci pe scurt:
zilog
simpatik
mgtow

| Celcestietot a răspuns (pentru Simpatic):

Nominalizari repetitive, in general de la oameni cu o rutina repetitiva a vietii. Cine sa nominalizeze aceiasi utilizatori, altii noi? Probabil, dar cam aceleasi voturi de la cei care inca umbla pe aici zeci de ani si care nu si-au satisfacut nevoile precedente. Daca era sa voteze obligatoriu si cei pe care i-ai ajutat (oriunde aici), rezultatele ar fi putut sa iasa chiar neasteptate.

| Simpatic a răspuns:

Am uitat de Celcestietot asa ca il propun, imi place cand exista tineri care il iubesc pe Dumnezeu!

| LPCTSTR a răspuns (pentru Simpatic):

Pai si nu-ti place cand nu exista?

| TPU.ro explică:

Multumim pentru propuneri!
Am incheiat aceasta perioada de nominalizari. Analizam userii si apoi dam drumul la vot!
Nu uitati, voturile sunt importante, nu noi alegem userul anului, ci voi prin voturile voastre. De fiecare data am pus capturile de ecran cu voturile primite de useri, cat sa fie totul transparent. Stiu ca uneori e greu sa vizualizati faptul ca anumiti useri primesc mai multe voturi, dar fiecare din voi a votat userul dorit pe criterii subiective. Nu putem interveni in deciziile voastre.

| RAY a răspuns:

Un nou an mai fericit ca acesta va doresc tuturor
cei care mi-au iluminat mintea si sper ca si eu cat am putut

Mosotti -ma iluminat inca de am intrat aici, stie sa argumenteze rational, nu este impulsiv, are un suflet de aur
https://www.tpu.ro/utilizator/tpu- si dvs m-ati iluminat cu gândirea dvs matura, înțelegătoare
DoarBogdan-un filozof care oferă motivație si sprijin tuturor
RKBlue -un om cu multe cunoștințe
Wr3nch-ajuta comunitatea
doctorandus-un doctor in știința, el dovedește tot ce argumentează
https://www.tpu.ro/utilizator/qmih m-a ajutat cu îmbunătățirea mintala
https://www.tpu.ro/utilizator/aamqfk răspunsuri care deschid minți
https://www.tpu.ro/utilizator/abvbbe îmi place iluminarea acestui user, a evoluat
Overeem - caramardul meu de anexitate
Hecate -ai ce invata din critica ei, m-a ajutat si ea
Nemessys -raspunsuri bune in ceea ce priveste afacerile
Dismally-un tip iluminat
LoveSleep
minrest

si încă mai sunt ușeri care au ajutat comunitatea, mă bucur ca sunt mai multe persoane care gândesc înainte sa scrie, se informează, bravo lor

| RAY a răspuns:

Zi-mi tu de ce nu ma plac fetele sa stim si noi?
uite ce afirm eu din studii, cercetari, teoria evolutiei, selectia sexuala
genele se exprima prin trasaturi fizice, cei care au trasaturi mai frumoase se reproduc mai des cei care nu au trasaturi frumoase se reproduc mai rar
uite ce spune un cercetator
genele sunt reflectia unui sistem imunitar mai bun si o adaptabilitate mai bune

| RAY a răspuns:

Unul se crede buricul pamantului si se da un mare erudit ilustru care nu pricepe de il ocolesc femeile

am spus eu asa ceva vreodata,din contra am spus ca sunt intr o evolutie continua si promovez asta,promovez iluminarea fiecaruia sa gaseasca potentialul adevarat, nu promovez zona de confort, nu ma cred nimic, spunea budda comportate cu cei inferiori ca si cum ai fii mai inferiori ca ei, in nici un caz nu ma consider superior sau vreun erudit, nici macar nu am spus vreodata sa imi urmeze cineva sfaturile sau ca eu detin vreun adevarat, fiecare are propia lui minte si poate gandi, eu vorbesc ce invat de la alti si ce experiente am, am invatat de la cel din lista mea si reciproc

| gigite a răspuns (pentru RAY):

Fiecare are propia lui minte - te rog corecteaza, "propria"...

| RAY a răspuns (pentru gigite):

Fiecare are propiul lui drum in viata

| gigite a răspuns (pentru RAY):

Cum este corect: Propriu sau propiu? - Vorbeşte Româneştevorbeste-romaneste.ro › greseala › propriu-sau-propiu
20 mar. 2013 — Forma corectă: Propriu. Forma greşită: Propiu. Propriu = care este proprietatea cuiva; care aparţine unei persoane, individual; care întruneşte...

| RAY a răspuns (pentru gigite):

Vezi tu de rahaturile tale ca vad ca ai mult timp incat sa le vezi pe ale mele, nu-mi pasa cum scriu

| gigite a răspuns (pentru RAY):

Ramai in rai, ca nu ma bag, sa-ti fie de bine.

| RAY a răspuns (pentru gigite):

Ai grija ce doresti altora

| gigite a răspuns (pentru RAY):

Vezi-ti de drum, cu cratima.

| RAY a răspuns (pentru gigite):

Tu esti ala cu catelu de anul trecut?

| RAY a răspuns:

A 8. Este politicos cu ceilalți și le respectă opiniile, nu intră în certuri și contradicții interminabile, deci este un exemplu de conduită pentru ceilalți.

nu ai putea conventui cu el pentru ca nu respecti alte gandiri, opini

| RAY a răspuns:

E clar ca altceva nu ai ce face cu viata ta

| iuliaOK a răspuns (pentru RAY):

Un argument foarte bun. Bravo, Ray!

| RAY a răspuns:

Ba eu nu inteleg uni oameni,daca nu ma suporti exista optiunea ignore,banuiesc ca aveti timp liber ca sa va uitati la alti in istoria raspunsurilor si sa stati sa analizati,sfatul meu,fiecare clipa a existentei trebuie pretuita,cei care ti o pierd doar arucand cu venin, ura vor ramane mereu capturati in zona de confort, ca gresesti o litera, ca nu stiu ce, repet nu iti convine ignore si numai ma citesti simplu, asa face un om rational

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai mai fost sus, mai lasa si pe altii, oricum fara rautate ti-o zic, nu prea ai ce cauta acolo, nu o lua in nume de rau, e mai bine pentru tine.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Eu unu nici anul trecut nu am participat, desi e irelevant ce scrii, anul asta am trait real, unde am scris ca imi doresc eu asa ceva, fii serios

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ma refer ca ai mai fost si in trecut, mai lasa si pe altii, mai lasa si tineretul, optez sa fie si tineretul la 'putere', sunteti ca psd-ul de vreti numai intre voi sa tot fiti. Nu o lua in nume de rau, ai sa vezi ce bine o sa-ti prinda departe de titlul asta

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Noi nu suntem batrani, generatia 89/90 noi inca nu prea facem nimic in nici un domeniu, suntem doar plecati afara, 8 ani are si bogdan, adry 10 ani, daca faci o afirmatie documenteazate, in rest cam toti au ceva ani pe TPU, si tu 5 ani

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce e amuzant veterane?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai lasa si tineretu', n-auzi?

| Dddonkey a răspuns (pentru RAY):

Sunt nou pe aici dar nu pot sa nu te intreb de ce iti "vor capul" uni useri?

| RAY a răspuns (pentru Dddonkey):

Au prea mult timp de pierdut

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Care tineret batrane?

| mihai69 a răspuns (pentru Dddonkey):

Ți se pare - e practic imposibil să vrea cineva de la el ceva ce nu are...

| mihai69 a răspuns (pentru mihai69):

E o constatare, nu o jignire.
Iar dacă e să numărăm...
_____
@RAY
în 24 Decembrie | RAY a răspuns (pentru RAY):
Răspunsuri considerate inteligente 1.295 -mihai Ajută oamenii din 14 Mar 2011
eu Răspunsuri considerate inteligente 4.958 Ajută oamenii din 7 Iun 2012"
______
Aici nu comentez calitatea unor astfel de răspunsuri, votate adesea mai mult decât subiectiv, ci doar faptul că ai omis un detaliu: nu ai spus dintre câte răspunsuri în total.
De fapt, eu am un procentaj de cca 5, 2%, iar tu... sub 4%. Așadar, despre ce vorbim aici?

| RAY a răspuns:

Acum 42 minute | mihai69 a răspuns (pentru Dddonkey):
Ți se pare - e practic imposibil să vrea cineva de la el ceva ce nu are...

iar jigniri omule atat poti, daca esti atat de bun pe TPU, de ce ai luat 66 de voturi anul trecut

https://www.tpu.ro/......-surpriza/

demonstreaza tu ca esti in stare de ceva,nu jigniri, esti prins in zona in zona intunecata,plin de ura,frustrari, invidie, invidios ca tu nu ai nimic iar alti au, te urasti si pe tine de asta urasti si pe alti, astfel de gandire te va mentine in zona de confort, zi-mi tu ce esti mai bun? ce ai realizat?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Răspunsuri considerate inteligente 1.295 1.295 -mihai Ajută oamenii din 14 Mar 2011
eu Răspunsuri considerate inteligente 4.958 4.958 Ajută oamenii din 7 Iun 2012

| RAY a răspuns:

Uita-te mai bine sa vezi ca am fost, si tu esti

| RAY a răspuns:

Multe sunt la categoria religie unde am aveam discuti lungi cu toti in trecut, la raspunsuri ma depasesti, omule daca nu ma suporti deja ma ignori de ce ma pomenesti? cei care ma accepta ma accepta asa cum sunt, generatia voastra de comunisti o sa expire candva iar cei tineri vor fii sus

| RAY a răspuns (pentru RAY):

La raspunsuri ma depasesti=in sensul ca ai mai putine decat mine desi da esti castigator

| mihai69 a răspuns (pentru RAY):

Dragul meu, nu eu am dat de două ori ignore... ci tu!
Eu îi ignor doar pe cei care înjură fără să poată purta o discuție cu argumente, sau pe troli. Ori tu nu faci parte din aceste categorii, deci - repet: NU eu te-am ignorat, ci tu pe mine.

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

Ok

suntserios
| suntserios a răspuns:

@TPU.ro cum ar fi sa radeti contul @zilog pentru spamul masiv si nesimțit pe care il face pe site decat sa luati in serios nominalizarea la userul anului?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios @tpu.ro
@zilog spameaza cu text scris aiurea pana si aici?
Ce ziceti? Merita o pauza?

| mihai69 a răspuns:

Eu, desigur. Plus supadeceapă.
Minus: RAY & Jassmina&celelalte 50 de alte nume pe care le-a schimbat de-a lungul vremii.
PS - mersi @NLS!

| Drimmero a răspuns:

Adry chiar daca a mai fost nominizata si anul trecut o nominalizez, i-ati furat titlul anul trecut si l-ati pus pe Sadrian pe nu stiu ce baza... daca tot vreti voturi lasati ca lumea sa voteze, pe bune nu mai puneti din oficiu userii vostri, nu cred ca au votat majoritatea cu mosul anul trecut.

Ar mai fi cativa pe care ii mai propun : supadeceapa, Ju7st, GabiDumitrescu si hai sa il trec si pe Bogdan, e user vechi si ar fi ceva nou acolo 'sus'. Mai trebuie schimbata atmosfera pe site, mereu aceeasi an de an e plictisitor.

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Ești un drăguuuț doamne, mulțumesc

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Cu placere! Pai meritai anul trecut daca nu se faceau manevre, plus de asta sa mai fie si tineretul, nu doar pensionarii. Multumesc de nominalizare si eu dar n-am ce cauta acolo, nu ma intereseaza titlurile de genul, va ofer locul meu oricand.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc pentru mentiune!winking

| Drimmero a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sa traiesti!

| Drimmero a răspuns:

Mor de ras, ce se agita Ray ca nu iese el si nu a fost propus ))))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Evident ca ar fi frumos sa propun si eu big grin

Fara sa ma lungesc, cum o facde obicei, as vrea sa le multumesc tuturor celor care m-au propus pentru procesul de votare. Chiar ma bucur pentru cuvintele frumoase spuse. Le multumesc si celor care nu au facut-o, in numele celorlalti, pentru comunitate ^_^

Stiu a multi nu ma cunosc, nu am fost nominalizat deloc pana acum, si ca nu sunt asa "cunoscut". As vrea sa dau comentariu la fiecare persoana, dar doar as umple de comentatii, si nu as vrea sa "ingreunez" procesul.

Daca ar fi sa votez pe cineva, as vota STRICT legat de acest an, nu legat de anii trecuti, pentru ca... pana la urma se numeste utilizatorul anului respectiv. Deci pe langa voturile celorlalte persoane si al meu (fara egoism), as spune corbulalrosu, chiar da raspunsuri doar la o singura categorie, o face cum trebuie, parerea mea. Si anul asta (nu stiu ceilalti), a raspuns la subiect si detaliat legat de fiecare intrebare (aproape).

Pe langa asta, as da un vot la fiecare utilizator, daca as putea.

Inca odata, m-am referit strict la acest an, nu la alti ani. Oricum, nu ca ar conta prea mult votul meu, nu as vrea sa influentez pe nimeni. Pana la urma, cei "vechi" au prioritate, ma gandesc, asa ca imi astept randul.

Numai bine si zile frumoase la toata lumea.

O, era sa uit " ^_^ ".

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bogdan toti au sanse egale

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Stiu asta. Fiecare votaza in functie de motivele lor, indiferent care ar fi acestea. Cum am spus, nu vreau sa influentez pe nimeni, imi pastre starea neutra.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e adevarat, uite pe mine ma atras mossoti din prima clipa, vorbesc serios si era nou pe site

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai da, acesta este un caz, cazul tau. Cazul meu este altul si la fel cazul tuturor.
Si eu am raspuns in functie de ce am considerat ca ar fi mai corect, pentru acest an.
Toti raspund in functie de ce considera ei, indiferent de motiv. Este dreptul lor happy

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Motane si tu ai 8 ani ca si mine nu esti nou

| DonEduardo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu esti vechi. Esti de 8 ani aici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Va multumesc tuturor! ^_^

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mai vrei Netflix?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu, ca am big grin

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce ai primit cadou surpriza?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, ca este surpriza big grin
Si nu a ajuns inca.

| Mosotti a răspuns:

DoarBogdan are raspunsuri bune, RAY pune niste intrebari existentiale bune.

| Mosotti a răspuns:

In sfarsit vot democratic! Bravo staff-ului.

Sa se poata vota dintre toti userii, nu sa puna conducerea 5 pe lista, si noi sa votam din aia! Ca aia nu e democratie.
Si pe liste ajung cei care servesc intereselor sau simpatiilor conducerii, iar daca nu corespunzi nu poti fi votat ca NU ajungi pe lista, ca asa e in politica, si omul nu se prinde ca nu e democratie asa.

| anonimg a răspuns:

Unde votam? Doar aici in scris?

| RAY a răspuns (pentru anonimg):

E doar nominalizarea

| Celcestietot a răspuns (pentru anonimg):

Aici doar propunem, un fel de inscriere in concurs, iar dupa la analize cu ei, ca sa vedem daca sunt apti! laughing

| Catrice a răspuns:

Hmm...ne mai putem propune și pe noi înșine?

| TPU.ro explică (pentru Catrice):

Bineinteles!
Eu ma autopropun pentru adminul anului!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Eu zic sa ai grija, sigur este ceva capcana thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hmm.

| Catrice a răspuns (pentru TPU.ro):

Exista titlul asta? Super, habar n-aveam.
In cazul asta, mă bag și eu.

| TPU.ro explică (pentru Catrice):

Nu cred ca te ridici la nivelul meu, dar ai libertatea de a candida big grin

| Catrice a răspuns (pentru TPU.ro):

Mama,cata grandomanie...
Mă refeream pentru userul anuluiwinking
(Well, daca as avea rolul tau, probabil te-as depășihee hee)

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Catrice):

Da, e spus tocmai jos.

| Celcestietot a răspuns:

Pe scurt. Utilizatori : memoSs, Glacyer, mgtow, anonimg, AvalohAlin,
Overeem, Simpatik, eckblume, Sophieka, iar in cele din urma ma voi nominaliza si pe mine, pe motiv ca am fost foarte activ anul acesta, in top lunar, evaluarile au curs mereu, nu mai insir motive, sunt indeajuns...
Sper ca nu am uitat vreun utilizator, asta a fost tot ce am avut de scris.

| Fatamuntilor a răspuns:

DoarBogdan
Dario2007