| Cinevanuteintereseaza a întrebat:

A sunat cineva de aici la telefonul copilului? As vrea sa o fac dar nu prea stiu cum functioneaza

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu tii se raspunde la numarul de telefon, le poti trimite mail.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Trimite-le mail.

| anonim637 a răspuns:

Am incercat sa sun vara trecuta dar numarul nu mergea ceea ce mi s-a parut si inca mi se pare ciudat. nu stiu daca acum merge
in schimb le-am scris pe mail si m-am simtit "vazuta" "auzita". gen cineva in sfarsit ma asculta si imi da sfaturi si chestii. a fost ok, dureaza cateva zile pana raspund pe mail dar macar raspund