| Adr1an a întrebat:

A venit iarna, nu mai pot circula cu motorul din cauza frigului, si pana imi iau masina la primavara trebuie sa o iau cu metroul.Acum ma intreb : Cum ajung din dristor in piata unirii si inapoi cu metroul? Nu prea am mai circulat cu metroul happy

Răspuns Câştigător
| HaiTaci a răspuns:

Pai de la unirii o iei prin pasajul de langa mc donalds(e unul jos la metrou)si o tii drept. Urci pe scarile rulante si ajungi la unirii 2.De sus o sa vezi peronul din fata unde deasupra lui afiseaza statiile.Si trebuie sa arate statiile timpuri noi, mihai bravo, dristor etc, si ala e peronul pe care trebuie sa astepti