| parazitu_8805 a întrebat:

Abdomenul si picioarele se antreneaza zilnic? adica au nevoie de pauza pentru a se mari?

Răspuns Câştigător
| Dorian_3315 a răspuns:

Buna deci nu au nevoie de timp de pauza sa se mareasca dar asta nu inseamna ca trebuie sa te antrenezi pana cazi jos te antrenezi pana aproape de limita in nici un caz nu o depasestiwinking pot aparea complicati si incalzeste-te inainte de exercitiiwinking

2 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

In cazul in care mergi la o sala de forta atunci fa-ti un program astfel incat sa faci zilnic cate o grupa. Abdomene poti sa faci de 3 ori pe saptama daca vrei. De ex. eu urmez programul acesta : Luni Spate, Marti Picioare, Miercuri Piept, Joi Umeri si Vineri Brate. Abdomene nu prea fac.

| lovenotsex a răspuns:

Da.Sunt grupe de muschi care trebuie antrenate zilnic, dar depinde la ce vrei sa ajungi, asta contand in intensitatea antrenamentelor. Zilnic si pe termen lung chiar daca ajungi la un rezultat trebuie sa continui ca sa te mentii si sa mentii muschii fermi.Bafta.