| Geo_4096 a întrebat:

Aceasta este o intrebare in special pentru baieti.Credeti ca fetele slabe atrag mai mult privirile baietilor decat fetele cu forme mai bine definite? Fetele cam ca aceasta http://hi5.com/......otoUser.do
(nu sunt eu in poza:p)

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sunt fata, dar nu cred ca fetele prea slabe atrag atentia baietilor, din contra. Ei vor "pe ce sa puna mana" laughing, si la fetele slabe nu prea ai pe ce sa pui mana...big grin

| Silvia a răspuns:

Ei vor....sa aiba*[am mancat doua cuvinte]...pe ce sa puna mana.big grin

mariana
| mariana a răspuns:

Fata din fotografiile prezentate de tine in adresa, este frumoasa si este de top insa, nu toate fetele pot arata la fel cred ca, ar fi poluant si plictisitor ca toti sa fim la fel. Asa ca fiecare tip de om slab, molet, plin, grasut, obez, are farmecul lui si poate sa fie iubit de cineva, care are standardul lui de frumsete, pentru ca stii ca :"nu-i frumos ce-i frumos, ci-i frumos ce-mi place mine".
Asa ca, nu este cazul sa te preocupe prea mult aspectul fizic, pentru ca fiecare dintre noi avem ceva de oferit, ceva frumos, atractiv si avem sanse sa fim iubiti, pentru calitatile pe care le avem si nu numai pentru aspectul fizic, pe care "MAMA NATURA", ni l-a pus In "dotare" la nastere.
Nu sunt baiat dar sper ca, ti-am facut cunoscut ce este important si ce trebuie sa-ti stea in atentie si anume, nu forma ci continutul.

kratos
| kratos a răspuns:

Eu de exemplu nu pot sa ma uit la fete de genul ala si nu as vrea sa fac dragoste cu oase sau sa strang in brate o tipa de genul ala.

| Marii a răspuns:

Important este sa te simti tu bine in pielea ta si lumea o sa te placa.
Si o persoana slaba sau grasa este iubita pana la urma de cineva care stie sa-i pretuiasca tot ce are mai bun.happy

| SweetCandy a răspuns:

Fata din poza arata bine nu e ff slaba:D uite aici fata slabahttp://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/55k_anorexbul200.jpg

| Orannginna a răspuns:

Nu cred ca fetele mai slabe atrag mai mult baietii. Si pana la urma conteaza mai mult caracterul decat aspectul fizic.

| sHock a răspuns:

In niciun caz!
Fetele slabe nu atrag mai mult baietii.
Ba din contra fetele cu forme sunt mult mai atractive si mult mai privite decat :2 betze...(mai departe stii tu).
Eu stiu fiindca am mai multi pr baietii decat fetebig grin.

| m4them4tic a răspuns:

Din cate vad, fata are doar 15 ani, are destul timp sa se mai dezvolte.Nici in clipa de fata nu e foarte slabuta...
Eu cred ca la 18-19 ani multi baieti or sa se uite dupa ea si multe fete or sa o invidieze.
Parerea mea, fara suparare.

| tweety_8071 a răspuns:

Ce aveti cu fata?
e chiar draguta si arata bine.
ea nu e o fata slabanoaba mie mi se pare k are forme.si am vazut fete mult mai slabe ca ea.care sunt plate.asta arata chiar bine.:d
baietii nu stiu ce prefera...depinde de baiat, nu poti sa spui ca toti prefere un gen de fata, altii prefera plinutele, altii slabanoagele, ca si noi fetele de altfel, nu pe toate ne atrage un tip de baieti, gusturile sunt diversificate:*
.bye.tzuk:*

| mirella25 a răspuns:

Fetele slabe sunt "bune" pentru meseria de manechin/fotomodel dar, consider ca aceste fete au un deficit mare de vitamine. La un moment dat vor avea parte de caderi...Stiti voi la ce ma refer...

Răspuns utilizator avertizat
| Lale_2033 a răspuns:

Decat ca ea, mai bine prefer asa mai plinuta ca mine.
http://hi5.com/......MyPhoto.do

Si baiat daca as fi cred ca tot la fel as gandii

| costinatina a răspuns:

Fiecare fata are farmecul ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca un barbat isi doreste o femeie piele si oase, vor si ei sa puna mana pe ceva, sa simta ceva placut, nu? Asta nu inseamna ca fetele slabute raman singure, au si ele ceva pus deoparte, au si ele un suflet pereche in lumea asta mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii prefera femeile slabe dar cu forme(sani, tors, solduri). e ca si cu ciocolata, alba sau neagra? neagra, iti da mai multa placere pentru ca are mai multa savoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cum aratihappy. CREDE"ma!
daca ar fi contat ar fi fost l mine floare la ureche ca sa il fac pe baiaul de care imi place sa ma placa. da el se uita la alta mai uraticahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, I like her boobs. http://hi5.com/......otoUser.do
Dar în general, îmi plac fetele slabe, dar cu forme (fund, sâni, știi tu...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde..la mine nu prea conteaza aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
nu`i slaba ii numai os x(
laughing
ce`i cu asta fa panaramolaughing)rolling on the floor)

| baubau_4242 a răspuns:

Da. tipa arata bine.happy

| Shiloh a răspuns:

Depinde de gusturile unui baiat! Pentru ca sunt baieti care sunt atrasi numai de fete slabe, si baieti care sunt atrasi de fete cu forme mai bine definite, ca sa folosesc aceeasi expresie ca a ta! Deci nu iti face probleme pentru astfel de lucruri...