| HappyPills a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fetele care au slabit.

Ce va impulsionat/ambitiat sa slabiti?
Cat ati slabit si in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

In primul rand am facut-o pentru mine, asta e cel mai important! Am slabit usor 15 kg intr-o luna. dar in fiecare zi am fost la fitness, fara dulciuri, condimente, chipsuri, cartofi prajiti sau grasimi.si sa ai mese regulate adica micul dejun:7(daca esti la scoala)o gustare:10 00, pranz:14 00, gustare:16 00, cina:18 00 NU AI VOIE SA MANANCI DUPA 6 si o sa slabesti... xoxo A

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eu nu stiu cum reusesc, dar slabesc repede, fac sport in fiecare dimineata si seara. De exemplu intr-o saptamana aveam 59kg, saptamana urmatoare aveam 56kg, chiar nu stiu cum reusesc asa repede.hee hee

| Butsilee a răspuns:

Poi...eu una cand plang sunt necajita slabesc mult sigh

| HappyPills explică:

Ambitionat*
scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde de organism. eu slabesc enorm de mult cand sufar dupa cineva sau cand raceshappy